Людина справді є вінець творіння!

14 листопада 2017 року наша гімназія гостинно приймала вчителів зі шкіл міста Полтава на відкритті декади педагогічної майстерності вчителів початкових класів.
Почесним було те, що цей день став продовженням Міського фестивалю педагогічної майстерності вчителів початкової школи міста «Педагогічний досвід - у масову педагогічну практику».
  Педагоги мали чудову нагоду продемонструвати свій талант у роботі з маленькими школяриками. А діти захопили неабиякою безпосередністю та невимушеністю, показавши дорослим, що знання предмету – це не лише вивчити напам’ять той чи інший текст чи вірш, але й вміння критично мислити, застосовувати свої знання на практиці. Це підтвердили учні-першокласники на інтегрованих уроках з навчання грамоти та природознавства під керівництвом Алєксєєнко І.М. ( «Подорож у Сонячну країну») та Мошак І.Л. ( «Краплинка Аква»). А прекрасні другокласники разом з учителем Луханіною Л.О. показали, що робота в групах – це теж досить важливо і відповідально. Діти запропонували свою виставу, як справжні актори театру: в костюмах та з гарними знаннями тексту сербської казки «Жбан меду». Свій талант підтвердили учні 3-Д класу. Аудиторія гостей була в захваті від їхнього уроку «Я у світі» (класний керівник Колеснікова Н.В.). Адже кожен українець повинен мати гарні знання про своїх земляків, про історію рідного краю та пишатися тим, що він є справжнім патріотом своєї країни.
  Апогеєм фестивалю стала Панорама інтерактивних методів навчання. Під бурхливі оплески учні початкової школи виступили перед учителями міста зі своїми фрагментами різних методів та форм інтерактивного навчання: «Рожеві окуляри», «Капелюх», «Карусель», «Інтерактивна павутинка», «Реклама», «Ток-шоу “Говорить Україна”», «Рекламно-туристична агенція». Всі отримали задоволення від перегляду уроків наших вчителів початкової школи. Так тримати, шановні колеги та найкращі у світі наші діти!