Перший крок до дослідницької діяльності зробили учні 1-А класу

Скільки всього незвіданого навколо нас! Та таємниці й існують для того, щоб їх розкривати.
Перший крок до дослідницької діяльності зробили учні 1-А класу. Вони стартували в дослідницькому проекті «Як економно використовувати воду в повсякденному житті?». Першокласники разом із своїми батьками досліджували нагальну проблему людства, шукали шляхи її вирішення, а, головне, з’ясували, які заходи мусить вживати кожен із нас, навіть першокласник, щоб суттєво зменшити витрати води.
   Юні дослідники не обмежилися запропонованою темою. Їм цікаво було з’ясувати, яких шлях проходить вода від водозабірників до кранів у квартирах, чи є вода у надрах Землі, у яких країнах люди потерпають від нестачі води.