Навчання і відпочинок у 2-А класі

Ми живемо з вами на прекрасній величній планеті, на ній є все, щоб ми жили щасливо. Найбільша цінність на землі – це життя. А от як ми скористаємось цією цінністю – залежить саме від нас, від нашого способу життя.
   З метою розширення уявлень учнів про працездатність, закріплення знань про значення активного відпочинку для здоров’я людини, формування знань про умови, що сприяють фізичному розвитку дитини, розкриття значення фізичних вправ у житті кожної людини, розвитку прагнення займатись спортом, класним керівником 2-А класу Балабас В.В. проведено урок-тренінг з основ здоров’я, де була створена дружня атмосфера, а діти мали змогу формувати навички комунікації і взаємодії у групі, виховувати в собі обережність, відповідальність, бережливе ставлення до природи.
    Учні були розділені на чотири групи, кожній з яких відповідала одна пора року. Відповідно до цього діти підготували проекти про власний відпочинок у відповідний сезон, а також мали змогу поділитися враженнями з однокласниками про свої улюблені види відпочинку та ігор.
    Урок завершився позитивно та з великою пізнавальною користю для всіх учнів 2-А класу.