"У світі Астрід Лінгрен"

Діти можуть все - до такого висновку ви неодмінно приходите, коли прочитаєте бодай 2-3 книги шведської письменниці Астрід Лінгрен. Там головні герої творять дива, стикаються із зовсім недитячими викликами і вкотре доводять, що період "до 18-ти" - це не репетиція "важливого" дорослого майбутнього, а вже повноцінне, насичене і значуще життя.
   На честь 110-ї річниці з дня народження видатної шведки Астрід Ліндгрен учні Полтавської гімназії № 13 долучилися до фестивалю дитячої художньої і соціальної творчості "У світі Астрід Лінгрен».
    У програмі першого етапу фестивалю на дітей чекало:
- відкриття фестивалю;
- літературно-рольовий конкурс «Герої Астрід серед нас»;
- презентація дитячих ілюстрацій до творів письменниці;
- змагання учасників у номінації «Знавці творчості Астрід Лінгрен» за трилогією письменниці про Малюка та Карлсона, повістями про Пеппі Довгапанчоху та Еміля із Ленненберги;
- літературознавча конференція для школярів, учителів, студентів «Не хочу писати для дорослих!»;
- читацький пікнік для батьків та дітей «Дитина з книгою здатна творити справжні дива».
    Перший етап закінчився позитивно для всіх учасників, які отримали сертифікати ( 1-А – 5 дітей, 1-Б – 4 дитини, 1-Г – 1 дитина, 2-А – 8 дітей, 2-В – 1 дитина, 4-А – 3 дитини), а Ковальська Анастасія (2-А клас), Коноплюк Арсен (4-А клас) отримали дипломи І ступеня за перемогу у номінації «Образотворче мистецтво. Ілюстрації до творів Астрід Лінгрен», Юдко Катерина отримала диплом ІІ ступеня, а Мороз Софія (4-А клас) та Жученко Данило – дипломи ІІІ ступеня.
    Побажаємо усім учасникам та переможцям і надалі бути такими ж творчими, цікавими та допитливими!