Міський етап обласного конкурсу відбувся!

Сьогодні одним з пріоритетних напрямків виховання є формування ціннісного ставлення особистості до держави та суспільства, виховання справжнього патріота, гідного громадянина нашої держави. Саме це стало поштовхом для проведення конкурсу, який у цьому році вперше відбувся в м.Полтаві.
22 листопада 2017 року Полтавська гімназія №13 гостинно зустріла учнів та педагогів з двадцяти чотирьох загальноосвітніх навчальних закладів міста, які зібралися, щоб продемонструвати свої творчі здібності в вокалі, хореографії та сценічній дії на міському етапі обласного конкурсу на кращий фрагмент заходу з національно-патріотичного виховання.
 Атмосфера творчості, таланту, молодості та краси панувала протягом двох відділень. Хореографічні номери ЗНЗ №2, 3; вокальні композиції шкіл №7,14,33,10,15,30,39,9,27,19,32,13; малі театральні форми ЗНЗ №20,26,29,1,6,12,16,17,31,5 залишили приємні враження у глядачів та відповідні бали у членів журі.
За результатами виступів кращі номери в кожній номінації будуть захищати честь міста на обласному етапі. Тож, побажаємо успіхів у подальшому ЗНЗ №3 в номінації «Хореографія», ЗНЗ №32 в номінації «Вокал» та ЗНЗ №6 в номінації «Малі театральні форми».
  Також ми вітаємо колектив нашої гімназії, який посів ІІ місце в номінації «Вокал» з композицією «Україна омріяна». Учні гуртків художньо-естетичного напрямку під керівництвом Нестеренко А.С., Міщенко І.П., Проценко К.В. продемонстрували свої творчі здібності та гідно захистили честь гімназії.
   Спостерігаючи за виступами юних артистів, можна с з впевненістю сказати, що Україна має не лише талант, а й потужний патріотичний потенціал сучасної молоді, яка пишається тим, що народилася та й живе в Україні.