Творче тріо продовжується!

Цікаве шкільне життя!
    Воно поєднує навчання й виховання. І якщо одне гармонійно доповнює інше, то дійсно шкільні роки завжди будуть згадуватися приємними спогадами.
Багато цікавих заходів проходить в Полтавській гімназії №13. Одним з них є творча співпраця учнів, вчителів та батьків, яка реалізується в форматі творчого тріо. Цього року колектив підготував хореографічну композицію «Кольорові барви Індії» за участю керівника індійських танців гурту «Сапна» Коробової О.М..
   30 листопада 2017 року в міському будинку культури (вже в шостий раз в місті) відбувся конкурс-фестиваль, який об’єднав однодумців полтавських навчальних закладів. Яскраві номери, якісне виконання, відомі люди міста, вдячний глядач наповнили зал атмосферою свята. Лунали пісні, виконувалися красиві танці, демонструвалися вокально-хореографічні композиції. Вчителі нашої гімназії Проценко К.В., Євсєєва К.Р., Верещака О.С., Зуб Ю.М., Тоцька І.В. та учні Кузів О., Сухомлін А., Баглай А., Беспалий Є. (9-А кл.), Мяло Л. (8-Б кл.), Спесовська Е. (10-А кл.), Земляна О., Копцова А. (11-Б кл.) подарували глядачам незабутні враження від виконання індійського танцю в етнічному стилі.
    Свято давало насолоду та виховувало одночасно. Бурхливі оплески та посмішки присутніх в залі створювали позитивний настрій. А це значить, що все буде добре!