Вітаємо лауреатів міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»!!!

Опубліковано в: Заходи

  1 грудня 2017 року завершилися конкурсні випробування міського етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Полтавську гімназію № 13 гідно представили в двох номінаціях учителі: Сахацька Світлана Анатоліївна (номінація «Фізика»), Манюненко Вікторія Петрівна (номінація «українська мова та література»).
   Оновлення суспільства, модернізація освіти, а особливо сучасний учень вимагають яскравої творчої особистості вчителя, педагогічна діяльність якого має бути міцним засобом формування і всебічного розвитку особистості кожної дитини. Які ж вони – вчителі двадцять першого століття? Які вони – кращі вчителі гімназії? Випробування цьогорічного конкурсу (майстер-клас, презентація досвіду роботи, контрольна робота) підтвердили думку про те, що замало бути обізнаним у нових ідеях, потрібно знати, де можна використати ці ідеї, уміти з ними поводитися, а не лише захоплюватися. Зокрема проведення майстер-класів «Я роблю це так» продемонструвало розуміння вчителями нових ідей, теорій, показало відповідність вибраної ними теми вимогам шкільної програми і стало цікавим для журі та всіх учасників конкурсу.
   Найважливішою і завершальною складовою частиною професійних випробувань є конкурсний урок. За В.Сухомлинським, саме уроки є «дзеркалом загальної педагогічної культури вчителя, мірилом його інтелектуального багатства, показником його культури, ерудиції».
   Участь педагогів у конкурсі стала можливістю, шансом заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість. У цілому, конкурс підтвердив, що Полтавська гімназія №13 багата на високопрофесійних, ерудованих, творчих учителів. Найголовніше, аби в кожного з них не згас, а ще яскравіше запалав вогонь таланту, неповторної творчої індивідуальності і майстерності, бажання бути вірними великому імені Учитель.
   Ми щиро вітаємо Сахацьку Світлану Анатоліївну, учителя фізики та природознавства , та Манюненко Вікторію Петрівну, учителя української мови та літератури, за ІІ місця у міському етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки