«Майбутнє твориться сьогодні»

1 грудня відбулося свято нагородження переможців міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (серед учнів 3-4 класів) та міського математичного конкурсу «Юний ерудит» (серед учнів 4 класів) « Майбутнє твориться сьогодні».
Учениця 4-Б класу Васильєва Аріна (учитель Беспала Олена Петрівна) виборола першість у міському математичному конкурсі «Юний ерудит».

Так, математика складна,
                    Вона не кожному дана,
                    Але, як добре постаратись,
                    Повчити трохи, позайматись,
                    То враз побачиш ненароком,
                    Що та наука – не морока.

Учениця 3-Г класу Бухтова Олександра (учитель Полякова Лариса Григорівна) посіла 2-ге місце в міському етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

Ти, рідна мово, чиста, як роса,
                    Цілюща й невичерпна, як криниця.
                    Святине наша, гордість і краса,
                    Ти – розуму народного скарбниця!

Все в житті починається з малого. Це перші перемоги Васльєвої Аріни та Бухтової Олександри. Бажаємо їм подальших успіхів та звершень. Нехай і надалі на їх адресу лунають гучні оплески та слова привітань.