Вітаємо з перемогою!

Формування здорового способу життя – одне з головних виховних завдань, які стоять перед педагогічним колективом Полтавської гімназії №13. Уроки фізичного виховання, заняття в спортивних гуртках, просвітницька діяльність дають певні результати. Прикладом цього може бути зацікавленість дітей різними видами спорту. Учні з задоволенням відвідують спортивні секції, які працюють на базі гімназії. Це гурток «Волейбол» (кер. Ховратов О.В.), гурток «Футбол» (кер. Приходько П.М.), «Таеквондо» (кер. Герасименко С.Я.). Регулярні тренування не можуть не дати результатів.
    08 грудня 2017 р. на базі ЗЗСО №38 відбулася фінальна гра Міської Спартакіади з баскетболу серед юнаків ЗЗСО Київського району, у якій брала участь збірна хлопців нашої гімназії. Сильні суперники, красива гра, чітке судійство дали можливість нашим хлопцям вибороти почесне ІІІ місце.
Вітаємо з перемогою Гунька М., Купріяна Я. (11-Б), Юдічева В. (10-А), Федорова О., Зубрицького Є., Кіндія П., Юхимця Є., Вжешневського М. (10-Б), а також тренера Ховратова О.В., який доклав немало зусиль для даного результату.
    Пишаємося нашою збірною хлопців та готові вболівати за грою збірної дівчат, які зараз наполегливо тренуються перед своїми змаганнями. Тож, побажаємо їм успіхів та нових перемог!