Ліга сміху в Полтаві!

Говорять, сміх продовжує життя. А діти сміються, коли щасливі!
13 грудня 2017 року команда Полтавської гімназії №13 «Все включено» взяла участь у першій в Україні «Лізі сміху – діти», яка пройшла на базі Полтавської гімназії №17. Команда КВК «Манхетен» ініціювала цю гру як альтернативу КВК, який останнім часом перетворився в Україні на «Лігу сміху».
  Шість ЗЗСО міста Полтави (3,10,13,17, 34, 38) наважилися взяти участь у грі та змогли насправді зарядити зал позитивною енергією жартів. Перша спроба не стала «блином», а відбулася на гідному рівні. Усі команди були добре підготовлені. Але шановне журі все ж таки визначило переможців. Ними стали ЗЗСО №10 та №17.
Вболівальники нашої гімназії пишалися виступом команди «Все включено», де Беспалий Є., Лизенко Д. (9-А), Шаріпова М., Щербань М. (10-Б), Мамонтова Я., Слободчикова Т. (9-В), Жирова Д., Топоркова Д. (8-В) продемонстрували творчі здібності та талант веселити глядачів. Особливо полюбився глядацькій залі та членам журі наш Євгеній. Так, Женя - молодець! А тренер команди Зубко О.А. з гордістю спостерігав за своїми вихованцями.
   Тож, сподіваємося, що досвід, який отримали наші учні в «Лізі сміху – діти» дасть можливість у наступному році стати переможцями.