У світі Астрід Ліндгрен

У світі Астрід Ліндгрен
Я хочу писати для тих читачів,
які здатні творити дива.
а дива творять діти, коли читають книжки.
                                            Астрід Ліндгрен
    Ці слова Астрід – про нас. Ми вміємо творити диво уважного і проникливого читання; заглиблюватися у світ автора, бути уважним до деталей, співчувати, фантазувати, відкривати для себе на кожній сторінці сутнісне і важливе. Учні 4-А класу, вчитель Скорик Т.О., стали учасниками II етапу конкурсу « У світі Астрід Ліндгрен» у номінації «Літературознавство та читацька компетентність»- за повістями «Роні, донька розбійника», «Міо, мій Міо» та трилогією про Калле Блюмквіста, та отримали дипломи :
Коноплюк Арсеній – 2 місце;
Мороз Софія – 3 місце;
Жученко Данило – 3 місце.
     Діти не лише змагались, а і зустрічались з послом Швеції. Тож хай участь у фестивалі надихне їх захоплено читати, а хороші книги спонукають до хороших справ! Докладайте зусиль, вірте в себе і змінюйте світ на краще!