Янголи співають, Різдво зустрічають!

Вже традиційно в дні передріздва в Полтавській гімназії № 13 проходить виставка робіт учнів 5-11 класів, які вивчають німецьку мову, присвячена традиціям святкування Різдва. А запропонована в цьому році тема «Янголи співають, Різдво зустрічають» – це привід задуматися над тим, що збігає рік, і це не тільки час підсумків, але й водночас – це пауза між минулим роком і майбутнім, коли можемо помріяти, і це час на те, щоб трошки політати і відкрити янгола в собі. До речі, різдвяні янголи – перші, хто сповістив про народження Христа. Вважається, що янголи супроводжують нас протягом усього життя, залишаючись незримими. Вони завжди поруч – прекрасні крилаті істоти, які щиро люблять нас і завжди готові прийти на допомогу.
  Коли всі експонати зайняли свої місця – з'явилось враження надзвичайного святкового настрою. Паперові, глиняні, виготовлені із тканини, гіпсу чи старих книжок, кераміки, солоного тіста, зв’язані гачком, вишиті, в техніці квілінг, пап'є-маше, соломоплетіння, розпису, бісероплетіння тощо – вони знайшли своє місце і на столах, і на стінах, і під стелею гімназії. У кожної дитини уявлення про янголів досить оригінальне: одні схожі на веселих розбишак, інші витончені красені, серед них трапився навіть справжня українка та богатир. Але всі образи випромінюють чистоту і ніжність, які змогли передати дитячі серця.
   За фотоматеріалами виставки-конкурсу були визначені кращі роботи школярів, виконані у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва. Нагороди одержали Кечеджі Наталія та Кравченко Богдан 9-А, Щербань Валерія та Карпенко Анна 9-В, Карпова Анастасія та Закладна Вікторія 8-В, Близнюк Аліна та Бородай Анастасія 6-Б, Тесленко Іван та Томечек Злата 5-Б. Усім іншим велика подяка за участь і побажання гарно зустріти Новий 2018 Рік та Різдво.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: