Він ходить від хати й до хати Святий Миколай бородатий…

Узимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Одним із них є День Святого Миколая, що відзначається 19 грудня.
Напередодні цього свята діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Дорослі ж просто сподіваються на якийсь подаруночок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному. Це довгожданий день року, адже невідомо, що на тебе чекає – подарунок, а чи, може, різочка?! Слухняних діток під подушкою чекають гостинці, а от бешкетникам варто задуматися над своєю поведінкою та чекати в подарунок тільки різочку.
   Учні 6-Б класу нашої гімназії були чемними та слухняними протягом року, тому, окрім подарунків, що вони знайшли під подушками вдома, на них чекав іще один приємний сюрприз. Святий Миколай організував для них активний відпочинок у ТРЦ «Екватор». Діти разом із класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною мали нагоду відволіктися від звичних уроків і насолодитися грою в боулінг. Шестикласники з неабияким захватом та азартом кидали м’ячі й збивали кеглі. Ця гра не залишила байдужими ні дівчат, ні хлопців. Коли хтось із них вибивав страйк, то радості не було меж. Усі хотіли бути кращими й показати, що вони вміють. І яким було здивування самих же дітей, коли поруч із хлопцями (Гаврилюком Данею, Дорошенком Андрієм, Дейнекою Дімою) надзвичайно високий результат показували й дівчата (Полян Лада, Лифиренко Софія, Пантелейчук Маргарита).
  Дітям дуже сподобалась гра. Вони задоволені йшли додому після її завершення і планували, коли на канікулах іще завітають у «Турбіну», щоб так гарно й приємно провести час.