У Полтавській гімназії №13 почалися новорічні свята!

«Незабаром Новий рік переступить наш поріг. Хай до нас він завітає з тим, що серце побажає». Саме такими словами розпочалися 22 грудня 2017 року Новорічні свята для учнів гімназії. О 09.00 діти перших класів побували в казці «Новорічні пригоди далматинки Періти». Відома сучасним дітлахам за художнім фільмом «101 далматинець» мама-далматинка разом з учнями шукала своїх діточок, яких замовила нечистій силі Стервелла де Віль для пошиву нової сукні. Цікавий сюжет та казкові герої, ролі яких виконували учні старшої школи та вчителі, тримали дітлахів та їхніх батьків в напрузі більше години. Першокласники не лише переглянули казку, а й самі брали в ній участь, граючи в різних конкурсах. А наостанок - подарунки від Діда Мороза та спільне фото напам`ять про сьогоднішнє свято. Тож, Новий 2018 рік – рік жовтого собаки – на один день став ближчим до нас! Чекаємо на нього та бажаємо усім добра, миру та затишку в оселі.