СПІЛКУЄМОСЯ Й ДІЄМО

Триває курс тренінгів для учнів 6-Б класу, що для своїх вихованців організовує класний керівник Манюненко Вікторія Петрівна. Ми уже писали про тренінг «Толерантні стосунки між однолітками». А 27 грудня нинішнього року шестикласники під час зустрічі з уже знайомою пані Антоніною Радченко говорили про довіру один до одного. Наскільки вона важлива у стосунках, чи потрібно довіряти малознайомим або ж взагалі незнайомим людям. А якщо довіряти, то наскільки тощо.
     Діти мали нагоду не тільки послухати розповідь гості на згадану тему, а й стати учасниками різноманітних життєвих ситуацій, що запропонувала відтворити у вигляді гри пані Антоніна. Гімназисти із неабиякою зацікавленістю виконували всі завдання, брали участь в іграх та колективних вправах, училися довіряти й відповідно ставитися до довіри іншого до тебе.
    Дівчата й хлопці отримали багато цікавої й корисної інформації, подивилися на себе й своїх друзів «збоку» й зрозуміли чимало нового. Усі залишилися задоволені від проведеного разом часу й з нетерпінням чекають нової зустрічі, що відбудеться уже в січні місяці наступного року.