Різдвяний янгол, як символ нового життя та надії на краще майбутнє!

Зима вже подарувала нам свята Нового року та Різдва. Різдвяний янгол сповістив про народження Христа та запалив на небі яскраву зірку. Люди з давніх-давен у ці дні бажали один одному добра і всяких гараздів.
   У цей час, 12 січня, напередодні свята Маланки зібралися учні 3-Г класу у тісному дружньому колі, щоб защедрувати та зробити власними руками поробку з паперу – різдвяного янгола, як символа нового життя та надії на краще майбутнє. Діти з інтересом слухали розповідь вчителя Полякової Л. Г. про традиції новорічних свят, старанно виготовляли витинанку, розповідали колядки та щедрівки.
    Канікули ще тривають, а учні вже скучили за уроками, за спілкуванням з однокласниками. Час, проведений з друзями, минув швидко та весело.