ЯК 6-Б ЩЕДРУВАВ…

Споконвіку, напередодні старого Нового року, за давньою народною традицією, справляють Щедрий Вечір – веселе українське свято з обрядами й забавами. Від хати й до хати ходять гурти ряджених (дитячі, дівочі, мішані), які щедрують, бажаючи щастя, здоров’я, багатства, успіхів кожному члену родини.
   Ось і учні 6-Б класу нашої гімназії на чолі з класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною вирішили у Щедрий Вечір подарувати найріднішим людям краплинку радості й добра. Зібравшись у гурт, діти разом із учителем пішли у домівки батьків гімназистів з побажаннями всіляких гараздів і достатку кожній родині. Дівчата й хлопці співали щедрівку, вітали рідних віршованими рядками, бажаючи їм Божого благословення й миру.
    Не забули юні щедрувальники й своїх учителів. Завітали зокрема до заступника з виховної роботи Бойченко Людмили Анатоліївни та вчителя музики Нестеренко Аліни Сергіївни. Скрізь дітей зустрічали радо й дякували за такі гарні й незвичні побажання.
    Усміхнені, з неабияким запалом і оптимізмом розходилися пізно ввечері щедрувальники по домівках. Діти уже чекають наступного року, бо активно обговорюють ролі, які їм дістануться під час обряду водіння кози, що традиційно відбувається саме напередодні старого Нового року.
    Але це ще все попереду, сьогодні ж хочеться усім побажати – нехай вас янгол окриляє, а Господь благословляє!