5-В у театрі ім. М.Гоголя

На зимових канікулах учні 5-В класу разом зі своїм класним керівником Макаренко Світланою Володимирівною вирішили відвідати мюзикл «Жив був пес» у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя.
   Герої однойменного мультика ожили на сцені в новій інтерпретації гоголівців. Чудові декорації, пісні, гра акторів, звичаєвість – усе це глядачі побачили зі сцени.
"Жив був пес" - дивовижна історія про дружбу собаки Сірка та Вовка. Головною думкою вистави стало те, що дружба – це найголовніше у житті. І якщо друзі до справи беруться, то все в них вийде і будь-яка справа увінчається успіхом.
   Перед виставою на дітлахів чекало цікаве дійство – казка про пригоди Сніговика, Зайчика, Діда Мороза та Снігуроньки, запалювання новорічних вогнів на ялинці та веселі ігри. А сам театр перетворився на гарні локації для фото. Гімназисти з радістю робили світлини на згадку