Відбулися товариські змагання з баскетболу в Полтавській гімназії №13

Виховання на власному прикладі! Що може бути більш ефективним методом у дидактиці в цілому й у навчальному закладі окремо? Зрозуміло, що приклад вчителя є важливою складовою для досягнень учнів, мотивацією для занять тією чи іншою справою. Популяризація здорового способу життя, формування ціннісного ставлення особистості до себе, до держави та суспільства є одним з головних напрямків виховної роботи в Полтавській гімназії №13. 24 січня 2018 року в спортивному залі закладу відбулися товариські змагання з баскетболу між збірною учнів та збірною вчителів. Ініціатива педагогів кафедри фізичного виховання (Гученко А.М., Ховратова О.В., Приходька П.М.) була підтримана адміністрацією та педагогічним колективом. Гра відбулася! Спортивний азарт, красиві комбінації під час гри, емоції вболівальників, підтримка гравців на лаві заміни дали можливість залишити багато приємних вражень від заходу. Але в спорті завжди є результати оцінювання якості підготовки. Незалежне судійство учителем фізичного виховання ЗЗСО №18 Сущенко І.Г. визначило переможців. З результатом 32:23 перемогу здобула збірна вчителів. Але й збірна учнів дуже гідно трималася на баскетбольному майданчику - використовувала власну стратегію та тактику гри. Тому впевнені, що на прикладі вчителів наступні перемоги будуть за нашими учнями!