ЗАГАДКОВИЙ СВІТ ДИТИНСТВА

Дитинство чарівне і неповторне,
Воно в душі у кожного бринить.
Враз щирістю відвертою пригорне
І пташкою в минуле відлетить…

Такими словами вітала ведуча Манюненко Вікторія Петрівна (учитель української мови і літератури, класний керівник 6-Б класу Полтавської гімназії № 13) дітей, батьків і всіх гостей, котрі зібралися 6 лютого цього року в затишній залі рідної гімназії на родинному святі. І діти, і дорослі здійснили захоплюючу мандрівку у чарівний і неповторний світ дитинства, сповнений таємниць, неймовірних пригод і безмежної краси.
   Увазі запрошених була представлена яскрава концертна програма, підготовлена самостійно юними шестикласниками. Ці діти неймовірно талановиті: є серед них і спортсмени, про досягнення яких ми уже неодноразово повідомляли, є актори, є артисти, є й художники, і танцюристи… Та кожен із учнів цього класу володіє якимось талантом. І на святі всі могли у цьому переконатися, хоча й побачили лише невелику частину того, що вміють дівчата й хлопці.
Дуже проникливими й трепетними були пісні «Дитинство», «Човен», «Досадонька», «1944» у виконанні Аліни Близнюк, Анастасії Криси, Анни Скрипник, Івана Олексенка, Михайла Сидоренка та Вероніки Шкурат. Запальними танцювальними композиціями радували батьків і однокласників Вікторія Алтухова й Софія Лифиренко, а сольний танок «Пташечка» у виконанні Насті Криси викликав у багатьох сльози на очах. Продемонстрував свій хист декламатора Андрій Луценко, який прочитав гумореску «Бойова мама». Дехто із присутніх у залі побачив у змістові поетичного твору багато спільного із життям своїх родин, тому й сміявся від душі. Дивна, надзвичайно ніжна, чаруюча мелодія флейти також лунала того вечора в залі. Гру на цьому музичному інструменті дарувала глядачам тендітна Назаренко Мирослава. Дівчина володіє майстерно ще й грою на фортепіано, яку вправно продемонструвала на святі. Та не тільки Міра, а ще й Анастасія Бородай отримала чимало гучних оплесків за свій виступ, коли зіграла на фортепіано легендарну композицію «Прийди, любове». Також усі гості мали можливість побачити художні роботи Аліни Близнюк, Анастасії Бородай і Анни Скрипник, виконані різними техніками й у різних форматах.
    Незабутнім виявився цей вечір, швидко добігла кінця уявна подорож до країни Дитинства, але слід, що вона залишила в серцях присутніх, надовго залишиться в пам’яті теплим спогадом. І нехай кожен із нас не забуває, що
країна Дитинства – країна казкова,
І часто дорослих вона вабить знову.
І часто дорослі літають у мріях,
Вернутись в дитинство живе в них надія.
Із казкою, друзі, не розлучайтесь,
В далеке дитинство щораз повертайтесь,
Вам казка чарівна підкаже пораду
В ній знайдете завжди утіху й розраду.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: