Учні 8-А класу відвідали "Multiplex"!

На уроках французької мови ми вивчали тему «Театр. Кіно». Учитель нам запропонував відвідати кінотеатр або театр, щоб відчути атмосферу мистецтва, і саме тому всі бажаючі пішли в кінотеатр-мultiplex, що знаходиться в торгово-розважальному центрі «Екватор».
Квитки ми придбали на сайті ще за день до нашого візиту до кінотеатру. Зібравшись біля нашої гімназії ввечері, після уроків, ми швиденько покрокували до «Екватору», аби не спізнитися на сеанс.
    На щастя, ми прийшли вчасно, а тому мали можливість купити попкорн та зручно розміститися в потрібній нам залі.
Ось світло вимкнулося, відзначуючи початок фільму «Вбивство в Східному експресі». Цей фільм було знято за сюжетом однойменного роману видатної письменниці Агати Крісті.
    У фільмі йдеться про бельгійського детектива Еркюля Пуаро, що через певні обставини змушений був розслідувати вбивство одного з пасажирів потягу. Та коли Пуаро поринув у цю справу, усе стало складнішим, ніж здавалося раніше, бо до всього додалися ще й фактори людяності, що неабияк усе ускладнили.
Фільм справив на нас гарне враження, адже його автори тримали інтригу з початку й до самісінького кінця.
    А вже після сеансу ми вирушили до найближчого кафе, щоб обмінятися враженнями від перегляду та просто побути в колі однокласників.
     Ось так наша дружна сім’я 8-А класу відпочиває від сірих учнівських буднів.
                                                                                                                       Текст написала Грунтенко Дар’я