У ШКОЛУ, ЯК У КАЗКУ, ПОВЕРТАЄМОСЬ…

Щороку на початку лютого приходять до рідної гімназії випускники 2013 року. Поспішають вони на зустріч із дитинством, класним керівником (Манюненко Вікторією Петрівною) та найкращими однокласниками. Нинішній рік не став винятком. 9 лютого 15 уже дорослих дівчат і хлопців знову завітали у знайомий клас, повернулися у ті незабутні роки, що залишаються в пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи й невдачі.
    Це була дуже зворушлива зустріч. Колишні учні поринули у безтурботні щасливі дитячі літа, кожен розказав про улюблений предмет і вчителя, цікавий епізод із шкільного життя. Із задоволенням згадували, як училися, які оцінки отримували, ніби ще раз переживаючи ті приємні шкільні роки, години, хвилини… Згадували, коли хто отримав двійку, коли хто прогуляв урок, як хвилювалися, коли складали іспити, коли тремтячими руками шукали потрібну шпаргалку і коли хвилювалися, не знаючи, яку ж оцінку отримають за відповідь. Зринули у пам’яті всі екскурсії, походи, виховні заходи й безліч кумедних історій, пов’язаних з ними.
     Дві години промайнули дуже швидко й непомітно. Спільне фото на пам’ять, обмін телефонами й традиційна обіцянка зустрітися знову наступного року.