ВІДЛУННЯ ТІЄЇ ВІЙНИ

Не прості часи переживає сьогодні Україна. Не загоюється рана на Сході, гинуть люди. Серце тремтить від неспокою. Коли ж настане мир для тих, хто зараз страждає? Усі чекають цього.
   Чекали розв`язання конфлікту й у 80-х роках ХХ століття в Афганістані не тільки воїни-інтернаціоналісти, а й їхні рідні. Й сьогодні з тривогою ми згадуємо Афганську війну. Кому вона була потрібна? За що гинули наші воїни? Є ще люди, які про неї можуть розповісти з власного життя. Історія очима очевидців.
   13 лютого 2018 року в актовій залі Полтавської гімназії №13 відбулася зустріч учнів 10-11 класів із воїном-інтернаціоналістом полковником Вербицьким О.П. Шановний Олександр Павлович дуже цікаво розказав учням про себе й про Афганську війну. Діти уважно слухали, видно було, що вони розуміли значущість того, про що говорив гість.
    Про це не можна забувати! Цього не можна допустити!