У світі Астрід Ліндгрен

Книги так само потрібні, як хліб і сіль. І так буде, скільки б не винаходили хитромудрих касет, телевізорів чи інших замінників. В наших душах зберігаються книжкові скарби, які не помруть…
    Герої Астрід Ліндгрен – діти, які мріють і діють, сміливо вирішують проблеми, вміють любити і радіти. Нехай участь у цьому фестивалі спонукає Коноплюка Арсена, учня 4-А класу, вчитель Скорик Т.О., до творчості, до активності, бо 17 лютого 2018р. відбувся III етап фестивалю юнацької соціальної та художньої творчості «У світі Астрід Ліндгрен» у номінації «Літературознавство та читацька компетентність» за повістями «Расмус –волоцюга», «брати Лев’яче Серце» та «Ми на острові Сальткрока». Арсен на цьому етапі серед учнів 5-11 класів посів 2 місце та отримав диплом 2 ступеня (був єдиним учасником від початкової школи). Тож ти вмієш творити диво уважного і проникливого читання : заглиблюватися у світ автора, бути уважним до деталей, співчувати, фантазувати, відкривати для себе на кожній сторінці сутнісне і важливе. Хай участь у фестивалі надихне тебе захоплено читати, а хороші книги нехай наснажать на хороші справи! Подальших перемог тобі, Арсене!