6-Б у музеї імені В.Г.Короленка

Володимир Галактіонович Короленко – письменник, журналіст, публіцист, літературний редактор та громадський діяч, життя і творчість якого пов’язані з Полтавою.
Незабаром на уроках світової літератури юні шестикласники Полтавської гімназії № 13 почнуть ознайомлюватися із повістю нашого земляка «Сліпий музикант». Тому й не дивно, що учні 6-Б класу разом із класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною відвідали 19 лютого цього року літературно-меморіальний музей імені В.Г. Короленка.
Діти завітали в садибу письменника — пам’ятку історії кінця XIX - поч. XX століть, відвідали флігель, де міститься виставкова зала, а також підійшли до могил письменника і його дружини на території міського парку «Перемога». Дівчата й хлопці побачили експозицію, що містить понад 10 тис. експонатів, серед яких особисті речі письменника та його родини, велика бібліотека, твори образотворчого мистецтва, рукописи циклу сибірських оповідань, «Історії мого сучасника» тощо. Захоплююча розповідь екскурсовода вразила дітей настільки, що вони ловили й запам’ятовували кожне слово.
  Враженими й задоволеними від почутого й побаченого поверталися учні додому. Тепер вони знають, що розказати про цю непересічну особистість – Володимира Короленка.