Інтелектуальна гра-квест "Зроби наступний крок"

Нещодавно під керівництвом вчителя німецької мови Полтавської гімназії 13, Ляшенко Оксани Василівни разом зі студентами-практикантками була проведена інтелектуальна гра-квест. Ідея проведення даного заходу була не випадковою, адже 2018 рік проголошений українсько-німецьким мовним роком. Під девізом "Зроби наступний крок" було розпочато першу частину заходу, під час якої свою кмітливість, ерудованість, творчість та пізнавальну активність продемонстрували учасники чотирьох команд: "Deutschfreunde" ( 8-в клас), "Wissbegierige Schulkinder" (9-а клас),"Bären" (9-в клас), та "Forscher" (11-б клас).
    Юні гравці сумлінно підготувались до квесту, кожна з команд мала можливість творчо проявити себе вже на перших хвилинах змагання, представивши свою назву, девіз та емблему. Школярі виконали низку завдань, пов'язаних з німецькою мовою й довели, що вони мають високий рівень знань, розвинену фантазію й разом можуть подолати будь-які перешкоди на своєму шляху. Також відбувся конкурс капітанів команд, які здійснили декламації віршів німецькою мовою й взяли участь у країнознавчій вікторині. Наприкінці заходу грамотами були нагороджені найактивніші учасники квесту (Коломієць Юлія, Лизенко Дарина, Кечеджі Наталія та Топоркова Діана) і визначена команда-переможець ("Forscher").
    Із профорієнтаційною промовою виступила Оксана Борисівна Кирильчук – заступник декана іноземного відділення факультету філології та журналістики ПНПУ імені В.Г.Короленка. Вона розповіла учням про можливості подальшого вивчення німецької мови на базі Полтавського педагогічного університету й численні переваги, які відкриваються перед випускниками з гарними знаннями іноземних мов.