ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!

Щорічно в кінці лютого відбувається Всеукраїнський конкурс учнівської і студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений творчості Лесі Українки. Учні Полтавської гімназії № 13 постійно беруть участь у цьому змаганні. До речі, наша гімназія завжди направляє найбільшу кількість учасників у різних номінаціях. Цей рік не став винятком. 24 лютого поточного року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся обласний етап згаданого конкурсу.
Усі діти, котрі захищали честь рідного навчального закладу, виступили достойно і здобули чимало перемог.

Номінація «Малюнок»:
1. Казаріна Уляна (4-Д клас) – І місце (учитель Денисюк О.І.);
2. Індебера Валерія (4-А клас) – ІІІ місце (учитель Скорик Т.О.);
3. Главацька Катерина (4-А клас) – ІІІ місце (учитель Скорик Т.О.);
4. Герасименко Анастасія (6-Г клас) – ІІІ місце (учитель Швидка Л.В.).

Номінація «Декламація»:
1. Гнатюк Анастасія (2-А клас) – І місце (учитель Балабас В.В.);
2. Романенко Валерія (4-Г клас) – І місце (учитеь Степаненко С.П.);
3. Флока Марія (4-Д клас) – І місце (учитель Денисюк О.І.);
4. Лісовська Вікторія (10-А клас) – І місце (учитель Манюненко В.П.);
5. Крат Дарія (1-А клас) – ІІ місце (учитель Мошак І.Л.);
6. Бондаренко Ніка ( 2-Г клас) – ІІ місце (учитель Шипка Т.Ф.);
7. Борищук Софія ( 4-Г клас) – ІІ місце (учитель Степаненко С.П.);
8. Протас Ростислав (6-А клас) – ІІ місце (учитель Пасішний С.О.);
9. Чабатенко Владислав (1-Г клас) – ІІІ місце (учитель Тоцька І.О.);
10. Балюта Анжела (2-А клас) – ІІІ місце (учитель Балабас В.В.);
11. Терещенко Каріна (2-Г клас) – ІІІ місце (учитель ШипкаТ.Ф.)

Також були учасники від нашої гімназії і в номінації «Вокал». Це гурт «Барви» (учитель Манюненко В.П.) та квартет учениць 7-Б класу (учитель Пасішний С.О.), які гідно представили свої пісенні композиції, за що отримали подяки й пам’ятні подарунки.
Зокрема, сертифікати учасників конкурсу отримали 36 дітей нашої гімназії. А вчитель Манюненко Вікторія Петрівна була нагороджена Подякою за активну підготовку учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», значний особистий внесок у освітньо-культурний розвиток, національно-патріотичне виховання учнів, підтримку творчої і обдарованої молоді. Подяка підписана в.о. Голови Федерації профспілок України Володимиром Саєнком.
    Бажаємо всім гімназистам і їх наставникам творчих злетів і не менш яскравих перемог!