«ЖІНОЧИМИ» ВУЛИЦЯМИ ПОЛТАВИ

Березень – справжнє свято для тих, хто встиг засумувати за сонячним промінням і теплом. У ці дні по-справжньому відчувається прихід весни. І хоча за вікнами похмуро й багато снігу, це ніяк не вплинуло на настрій учнів, учителів та працівників навчального закладу. Ранок 7 березня почався з теплих і щирих привітань прекрасній половині людства. Удень в актовій залі гімназії відбувся феєричний концерт «Жіночими» вулицями Полтави», присвячений 8 Березня. Концертна програма була різноманітною, наче справжній весняний букет із пісень, танців, віршів у виконанні дітей. Ведучі концерту Питомець Єгор (11-А) та Калаєва Аліса (11-Б) привітали гостей зі святом:
Наближається весна!
Хай жінкам несе вона
Щастя оберемок цілий
Усмішок букет розцвілий,
В душу – теплі, світлі ноти,
Хай відходять всі турботи.
     Учні дарували свої таланти та позитивні емоції найчарівнішим жінкам.
Розпочав музичний калейдоскоп привітань мелодекламацією учень 9-А класу Жварницький Олексій.
Справжнім подарунком для жінок і дівчат став «Весняний джайв» у виконанні танцювального колективу «Естадес» та черліденг збірної міста Полтави в номінації «Фристайл-команда»
     Жіночий день люблять за приємні клопоти, за посмішки мам і бабусь. Із зворушливими зізнаннями в коханні до своїх мам виступила молодша група «Джерельця» з піснею «Мамин день», молодша група «Криниченька» з піснею «Тюхтії та роззяви», старша група «Джерельця» з піснею «Ой, питає дівчина»
«Усе починається з жінки! Веселощі, сміх, дуелі, розчарування, любов, турбота, тепло! Усе це через вас і для вас!» - такі теплі слова звучали для милих дам. На знак визнання для дівчаток і жінок пролунала пісня «Вічність» у виконанні Вжешневського Микити та Шаріпової Матильди, а учениці 5-В класу Лопаєнко Марта та Левченко Марія подарували присутнім акробатичний етюд.
     Своєю особливою майстерністю й емоційністю виконання глядачам до вподоби стали вокально-хореографічна композиція «Я намалюю новий світ» старшої групи «Криниченька», пісні «Мама» та «Скажи «ні» у виконанні Негребецької Анжеліки (11-А) та танцювального колективу «Естадес».
Нікого не залишив байдужим танець «Only boys» у виконанні хлопців 9-А та 10-Б класів (керівник Скляр О.)
У програмі пролунало багато приємних слів і побажань на честь мам, бабусь, учителів, дівчаток.
     Закінчився концерт святковим промовою директора гімназії Орловської Н.В. Наталія Володимирівна привітала жінок зі святом весни, побажала любові в серці, добробуту в кожній оселі, миру та злагоди, краси й натхнення.
      Захід пройшов дуже весело й цікаво! У всіх залишився гарний настрій. Учителі гімназії висловлюють подяку всім артистам за радість і щирі слова в цей передсвятковий день. Дякуємо Бойченко Л.А., Нестеренко А.С., Карпенко К.В., Міщенко І.П., Скляр О. за організацію цього теплого й душевного свята