«ГОРІХОВІ ПРИНЦЕСИ»

14 березня нинішнього року на базі Полтавської школи № 5 відбувся щорічний міський огляд-конкурс театральних колективів. Його метою традиційно стало формування моральних цінностей, що дозволяють у майбутньому зберегти духовну чистоту і прагнення до прекрасного і вічного – мистецтва, виявлення молодих талантів і сприяння їх духовному розвиткові.
   Яскраве сценічне дійство продемонстрували цього дня і юні вихованці театрального гуртка «Маска» (керівник учитель української мови і літератури Манюненко В.П.) Полтавської гімназії № 13. Наші гімназисти представили на розсуд журі інсценізацію англійської народної казки «Горіхові принцеси». Діти продемонстрували яскраві емоції, виконавську майстерність, пластику, уміння володіти сценічним голосом.
    Зміна декорацій, динамічний сюжет, музичне оформлення вистави, гра акторів не залишили байдужим жодного із присутніх у залі. Вражаючими були Мороз Софійка (4-А клас) та Лісовська Вікторія (10-А клас), котрі виступили оповідачами казки; яскравими й «підступними» постали перед глядачами Могилат Анастасія та Вацька Анна із 7-Б класу, котрі перевтілилися у злу чаклунку та мачуху відповідно; відкритими й милосердними були Романець Іра й Бредун Вероніка із 3-В класу, які зіграли ролі зведених сестер; владним і непохитним королем побачили на сцені Разнова Валентина (8-Б клас), спокійними й врівноваженими були Микита Додух і Раєн Жлассі (5-В клас), котрі перевтілилися в принца й слугу; а Дяченко Аліса (3-В) й Даяна Жлассі були неймовірно проникливими, коли грали ролі чарівних фей.
  Юні театрали змогли розкрити ідейно-художній зміст вистави, показати сценічну культуру та культуру мовлення. Порушивши одвічну проблему добра і зла, вони вкотре переконали усіх, що добро завжди переможе, щоб там не було.
   Тож нехай у серці кожного із нас панує добро, співчуття і повага до інших. А нашим «зірочкам» бажаємо натхнення, креативності і творчих злетів.