«Нумо, дівчата!»

Опубліковано в: Заходи

    Хтось із великих сказав: «Якщо в календарі нічого немає, а на душі сумно, то треба придумати маленьке свято і відзначити його».
Тому хлопці 8-В класу разом з класним керівником Ляшенко О.В та студенткою-практиканткою Засядько А.І. вирішили нестандартно привітати дівчат з минулим Жіночим святом. Це було справжнє театральне дійство і незабутні враження залишив по собі сам конкурс «Нумо, дівчата!», що пройшов 14 березня серед учнів 8 класів. Це було свято краси, створене завдяки талантам дівочих команд. Кожна команда відповідала своїй назві від першого конкурсу до останнього. Чарівні учасниці програми демонстрували свою красу, розум, кмітливість, винахідливість і майстерність під час цікавих конкурсів: «Візитка», «Кулінарні фантазії», «Ситуації з життя», «Господарочка» та «Пісня – це все» та ін...
    Визначити переможців конкурсу членам журі було вкрай важко, адже усі виступи були сповнені творчості, гармонії, краси та гумору. Перемогла команда дівчат 8-В класу, друге місце у 8-Б класі, а третє- у 8-А класі. Всі команди отримали грамоти та сертифікат на знижку у дитячу планету.

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки