Педагоги Полтавської гімназії №13 рекламують здоровий спосіб життя!

Бути спортсменом – це не тільки значить займатися спортом, це значить бути цілеспрямованим, наполегливим, вольовим, впевненим в собі, надійним товаришем у роботі в команді. Навчившись цьому, людина зможе перемагати у будь-яких життєвих випробовуваннях, досягати висот и рухатися вгору далі. Самовдосконалюватися, самореалізовуватися та просто бути щасливою людиною.
    Щоб виховати дитину саме такою вчителі фізичного виховання Полтавської гімназії №13 (Гученко А.М., Ховратов О.В., Приходько П.М.) ініціювали турнір з волейболу, який відбувся в останній день третьої чверті серед збірних команд дівчат, хлопців, випускників та вчителів. Керівник гуртка «Волейбол» Ховратов О.В. протягом навчального року готував дітей до цієї події, тому учні з нетерпінням очікували на це свято. І воно дійсно відбулося.
    Підтримка вболівальників, виступи дівчат з черліденгом, слова напуття директора гімназії Орловської Н.В. додали гравцям впевненості в своїх силах. Протягом двох годин ігри по колу тримали інтригу: як буде розподілено місця. І ось результати!
ІІІ місце посіла збірна хлопців.
ІІ місце – збірна випускників.
     Та, мабуть, було б дивно, якби І місце не отримали вчителі. Але це не головне, що було в цьому турнірі. Власний приклад вчителя, який рекламує здоровий спосіб життя, популяризує волейбол як вид спорту та заохочує дітей до занять фізичними вправами – ось те, що сьогодні вимагає дійсність. Граємо та перемагаємо! А спортивні перемоги – це запорука перемог у житті!

Детальніше в цій категорії: « ВІТАЄМО!!! Пісня землі »