День учителя в "Літературній кав'ярні"

У цей день у гімназії все було урочистим,  яскравим, святковим, незвичайним: учні, учителі, оригінально оформлені рекреації, схвильовані шкільні артисти. Відразу вражав зовнішній вигляд учасників навчального закладу, адже в одязі у всіх був червоний колір (це була ідея учнівського самоврядування - дрескод у червоних тонах). Позитивні емоції і справжнє захоплення викликали шкільні коридори, які перетворилися на ефектні фотозони з осіннім пейзажем, куточками релаксу, літературними героями та дивовижними виставками учнівських робіт, виконаних у різних сучасних техніках.А ще дитячі малюнки, оригінальні вітальні плакати, кленові листочки з добрими і щирими побажаннями.

Апогеєм свята стала "Літературна кав'ярня", в яку перетворилася актова зала гімназії. Учителі були запрошені за столи, де знаходилися томики поезії, осінні композиції, цукерки та печиво (про це подбав профком).мТа найголовніше - в ошатній імпровізованій кав'ярні панувала витончена інтелігентна атмосфера, де учні-ведучі розмірковували про філософські питання, вічні цінності. Звучали вірші на 6 мовах світу, пісні українською, французькою, російською та німецькою, колектив "Естадес", танцювальний гурток початкової школи та 10Б клас показали свої танці.

Загальне враження від цього дня - свято вдалося! Учителі отримали справжній заряд позитиву, оптимізму та в чудовому настрої дякували організаторам дійства.

День учителя 2018 в Полтавській гімназії №13 надовго залишиться в пам'яті всіх причетних добрим спогадом і відчуттям задоволення від колективної творчості.

То ж креативимо далі...