6-В та «Снігова Королева»

Полтавський  академічний  обласний  український  музично-драматичний театр ім. М. В. Гоголя  гостинно зустрів «6-В». Улюблений театр,  якому вже багато років  порадував новорічним вбранням,  доброзичливістю  персоналу. На другому поверсі чекали  Дід Мороз  зі Снігуронькою, веселі розваги  та конкурси біля святкової ялинки.
       На учнів чекала прем’єра   « Снігова Королева».   Своє  бачення твору Андерсона представив  режисер- постановник  вистави ,  заслужений діяч мистецтв Владислав Шевченко. Яскраві декорації, цікаві діалоги та додаткові, кумедні персонажи сподобались дітям.  6-В занурився у казкове дійство.
        Щирою подякою акторам були гучні оплиски та посмішки дітей.