ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Як 7-Б День міста відзначав

День народження рідного міста – це яскраве свято, що супроводжується величезною кількістю різноманітних розважально-пізнавальних заходів. Це і всілякі флешмоби, і майстер-класи, екскурсії та багато іншого.
     Учні 7-Б класу нашої гімназії разом зі своїм класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною завжди долучаються до подібних акцій. От і цього року вони 21 вересня стали учасниками етноквесту «Пізнай Полтаву – вона така різна!», що проходив у стінах місцевого краєзнавчого музею.
Дівчата й хлопці, виконуючи різні завдання на вказаних станціях, дізнавалися про звичаї, традиції нашого краю, шукали відгадки на запитання про історію рідного міста. Надзвичайно цікавою і захоплюючою виявилася ця зустріч. До того ж після квесту діти мали можливість побувати у скарбниці музею, де побачили надзвичайно цінні експонати: перстень М. Гоголя, сорочку, у якій було страчено Г. Кочубея, а ще багато прикрас, посуду, елементів зброї, виготовлених із дорогоцінних металів. Семикласники із величезним задоволенням провели разом час і з нетерпінням чекали наступного дня.
      22 вересня юні полтавці зустрілися знову, цього разу на «Полтаві вишиваній». Святково одягнені, вони приєдналися до урочистої традиційної ходи, що завершувалася біля центральної сцени в парку «Перемога». Діти переглянули концерт, посмакували морозивом, відвідали атракціони, одним словом, відпочили на славу.
       Утомлені, але вражені побаченим поверталися хлопці й дівчата додому. Попереду на них чекають нові екскурсії, нові зустрічі, але про це трішки згодом. Тож далі буде…

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2018 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.