ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Конкурс «Засяяла в осінніх барвах Полтавщина»

Якою буває осінь? Теплою. Золотою. Яблучно-коричною. А ще осінь, як жодна інша пора року, буває креативною. Саме для такої осені учнями нашої гімназії було створено чудові осінні композиції на виставку, в яких вони використовували лише природні матеріали. У Полтавському національному педагогічному університеті імені Володимира Короленка 18 вересня пройшла виставка-парад учнівської та студентської молоді «Засяяла в осінніх барвах Полтавщина», де наші юні креативні гімназисти представили свої роботи.
    Ця виставка – іще одна можливість кожному проявити себе, розкрити свої творчі нахили та продемонструвати вміння. Учні нашої гімназії представили для огляду всі багатства, що дарує нам о цій порі наша щедра українська земля. Їх кожна композиція була унікальною та неповторною. Слід відзначити тематичну спрямованість осінніх композицій, оригінальність, творчість, патріотичний зміст, кмітливість та винахідливість.
    Красиво та неповторно було оформлено композицію плаката ««Усі барви тобі, Полтаво!». Активну участь у цьому брали учениці 9-Б класу Мяло Єлизавета та Демиденко Дар’я.
     Осінній кошик, створений ученицею 9-Г класу Чумак Анастасією, вразив своєю різноманітністю квітів та кольорів, пишністю та колоритністю. Ще однією прекрасною поробкою був символ Всесвіту, росту та безсмертя – дерево життя. У цьому дереві об’єдналися символічні матеріали :горобина, калина, різні трави. Барвисто та яскраво! Цю поробку створювали учениці 10-Б класу: Лимар Анастасія і Туряниця Валерія.
        Дякуємо за старання та бажаємо усім подальшого натхнення!

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2018 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.