«Моя Полтава – моє майбутнє»

Ми всі любимо нашу рідну Полтаву. Її зелені вулиці ,затишні майданчики , неповторні старовинні будинки, нові сучасні мікрорайони. Але хто ж не мріє про краще життя для свого міста . про поліпшення умов для його мешканців?
      Учні 4-В класу Полтавської гімназії №13 утілили свої мрії у малюнках, де зобразили місто таким. яким хотіли б його бачити.
Ці малюнки брали участь у міському конкурсі творчих робіт «Моя Полтава – моє майбутнє». Робота Бабінчука Влада потрапила на виставку, а Гречаного Олександра посіла достойне 3 місце .
   Хлопці приймали вітання 20.09.2018 р. на Театральній площі, давали інтерв’ю представнику місцевого телебачення. За свої старання учні були нагороджені подарунками – отримали п’ять дуже цікавих ігор, які передали своїй школі.
     Не бійтеся мріяти, розкривати свої таланти. І тоді життя засяє новими яскравими барвами.