ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

«Моя Полтава – моє майбутнє»

Ми всі любимо нашу рідну Полтаву. Її зелені вулиці ,затишні майданчики , неповторні старовинні будинки, нові сучасні мікрорайони. Але хто ж не мріє про краще життя для свого міста . про поліпшення умов для його мешканців?
      Учні 4-В класу Полтавської гімназії №13 утілили свої мрії у малюнках, де зобразили місто таким. яким хотіли б його бачити.
Ці малюнки брали участь у міському конкурсі творчих робіт «Моя Полтава – моє майбутнє». Робота Бабінчука Влада потрапила на виставку, а Гречаного Олександра посіла достойне 3 місце .
   Хлопці приймали вітання 20.09.2018 р. на Театральній площі, давали інтерв’ю представнику місцевого телебачення. За свої старання учні були нагороджені подарунками – отримали п’ять дуже цікавих ігор, які передали своїй школі.
     Не бійтеся мріяти, розкривати свої таланти. І тоді життя засяє новими яскравими барвами.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2018 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.