Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

"МУЗИЧНА П'ЯТНИЦЯ " у 3-А класі

         Говорять, ніби будь-який інструмент, що здатний відтворювати звуки за певних умов і в певних музичних традиціях може бути використаним, як музичний. Учні 3-А класу вирішили перевіритити це твердження, створивши свої власні імпровізовані музичні інструменти з підручних матеріалів. Ідеї, які діти реалізували разом з батьками у своїх виробах, просто вражали винахідливістю та творчістю! Спостерігаючи за учнями, які за допомогою звичайних речей створювали цікаві мелодії,  не одразу зрозумієш, що хтось грає на "барабані" із сита, хтось на пластикових трубочках, хтось на коробці з під печива, адже...звучить музика! Ми звикли чути її, використовуючи для цього спеціальні інструменти. А тут, виявляється, музика скрізь і всюди, в усьому і від усього! Чи це не диво? І, дійсно, світ музики та музичних інструментів настільки багатогранний, що є, навіть, ціла наука, яка вивчає історію, культурні традиції та технічні особливості музичних інструментів, і  називається вона інструментознавством або органологією. Хлопчики та дівчатка 3-А класу мали змогу познайомитися з деякими основами цієї галузі. Діти дізналися про види музичних інструментів, послухали їх звучання у аудіозаписах. Приємно було чути, що багато дітей відвідують музичні школи, займаються нотною грамотою та опановують  різні музичні інструменти.
        "Музична п'ятниця" у 3-А класі подарувала дітям не лише знання і позитивні емоції, а й бажання надалі пізнавати цей багатогранний світ мистецтва, світ чарівної музики...

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.