Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

ПІДРУЧНИК НОВОГО ПОКОЛІННЯ

       Численні освітні реформи, що нині активно впроваджуються, спрямовані не тільки на вдосконалення та перебудову загальної системи освіти, а й на модернізацію змісту та засобів навчання відповідно до вимог сучасності. Досить актуальними останнім часом є розроблення електронних навчальних видань, застосування відео та мультимедійних уроків, програмних комплексів у вивченні іноземних мов тощо. Однак друковані підручники, методичні посібники все ж залишаються самостійними ефективними і дієвими засобами навчання. Тому вкрай важливим на сьогодні є питання: а яким же має бути підручник нового покоління?

     З цього приводу 12 жовтня нинішнього року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти і. М.В. Остроградського відбулося засідання круглого столу «Ресурсний потенціал сучасного шкільного підручника: підручник нового покоління», під час якого розглядалися окремі сучасні підручники, здійснювався порівняльний аналіз «традиційного підручника» та «підручника нового покоління», визначалися особливості комунікативного ресурсу шкільного підручника, окреслювалося місце підручника в проектуванні сучасного уроку.

      Брала участь у засіданні цього круглого столу й учитель української мови і літератури нашої гімназії Манюненко Вікторія Петрівна. Вона, як мовний експерт, виступила з доповіддю «Яким має бути сучасний підручник школяра з української літератури», проаналізувавши структуру, змістове наповнення підручника з української літератури для 9 класу, автором якого є О. Авраменко. Учитель долучилася до обговорення особливостей використання в шкільній практиці окремих складників ресурсного потенціалу підручника нового покоління, акцентуючи увагу на функції розвитку ключових і предметних компетентностей.

        Педагог і надалі планує брати участь у подібних заходах, займаючись самоосвітою та вдосконалюючи професійні навички.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2018 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.