ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Вшановуємо захисників України!

12 жовтня для учнів 8-В класу пройшло під гаслом: «Вшановуємо захисників України!». Цього дня діти були запрошені на зустріч з льотчиками, які брали участь у бойових діях на сході України. Їхня щира, натхненна, патріотична розповідь, сподіваємось, надихнула учнів на найкращі почуття по відношенню до своєї батьківщини. На цій зустрічі були вшановані, на щастя, живі герої України, а на виховній години діти 8-В класу теж вшановували героїв України, але, на жаль, загиблих. Вони підготували розповіді про полтавців, які віддали своє життя за захист нашої держави. Не забули згадати і про випускника нашої гімназії Дениса Лесняка. Богдан Л.В. розповіла спогади про Дениса його класного керівника Кашиної Н.Й. Наприкінці виховної години класний керівник 8-В класу та його учні вшанували пам'ять усіх загиблих захисників України хвилиною мовчання. Слава захисникам України! І вічна пам'ять полеглим героям!

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2018 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.