Волонтерська акція «Милосердя»

19 жовтня 2018 року учні Полтавської гімназії №13 долучилися до Всеукраїнського місячника «Милосердя», метою якого є збір та надання допомоги найбільш уразливим верствам населення (самотнім людям похилого віку, інвалідам, дітям-сиротам, хворим на туберкульоз та СНІД, переселенцям).

Небайдужі гімназисти та їхні батьки відгукнулися й принесли солодощі, закрутки, побутову хімію, одяг. Особливу подяку висловлюємо учням і батькам 1-А класу (кл. кер. Скорик Т.О.), 1-Б класу (кл. кер. Беспала О.П.), 1-Г класу (кл. кер. Степаненко С.П.), 1-Є класу (кл. кер. Денисюк О.І.), 2-А класу (кл. кер. Мошак І.Л.), 2-В класу (кл. кер. Алєксєєнко І.М.), 2-Г класу (кл. кер. Тоцька І.О.), 3-А класу (кл. кер. Балабас В.В.), 3-Б класу (кл. кер. Мирось Н.В.), 4-Б класу (кл. кер. Зуб Ю.С.), 4-Д класу (кл. кер. Колеснікова Н.В.) та 7-Б класу (кл. кер. Манюненк В.П.).

Сподіваємося, що наше милосердя та чуйність допоможуть нужденним.

Спішімо творити добро разом!