ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Веселий стадіон

Ось і настав довгоочікуваний відпочинок! У стінах Полтавської гімназії №13 осінні канікули. Але ж чи можна зовсім зупинити навчально-виховну роботу? Звичайно ж ні! Вчителі беззупинно фантазують і проявляють креативну творчість, організовуючи різні заходи.

В перший день канікул, 22.10, вже було проведено спортивні естафети « Веселий стадіон» на паралель перших класів. Цікаві змагання з використанням різного інвентаря викликали азарт в учнів. Діти  весело та з захопленням приймали участь в естафетах, проявили гарну фізичну підготовку, активно вболівали за свої команди. В кінці спортивного свята всі учасники отримали емблеми – нагороди олімпійського резерву.

В котрий раз переконуємося в користі  фізичних заходів. Рух – це життя. Щоб зберегти бадьорість духу, потрібно підтримувати бадьорість тіла.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.