ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

"Коли серце буває у згоді з рукою"

Коли серце буває у згоді з рукою,

Я малюю усе, що воно мені каже:

Стіни древнього замку над Стиром-рікою,

Мальовничого парку осінні пейзажі.

О.Колосок

Безмежна краса осінніх барв! Чи ж можна не забажати мати вміння самої природи, щоб створювати такі пейзажі, як вона? Юні школярі 1-Г класу Полтавської гімназії №13 спробували стати справжніми майстрами живопису на виховному занятті «Краса природи в мистецтві», що проходило 23.10. під час осінніх канікул. Діти захоплено вдивлялися в роботи видатних художників, намагалися підбирати найдоцільніші кольори для зображення осіннього пейзажу. Чудова лірична музика занурювала всіх у світ прекрасного. Малюнки вийшли яскраві, цікаві, зі своїм специфічним дитячим поглядом. Бажання висловити свої почуття керувало пензликами маленьких художників. Виставка робіт показала, що, можливо, колись в майбутньому, на мистецькому небосхилі спалахнуть ще зірки, твори яких ми мали честь переглядати на цьому занятті.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2018 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.