Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

І знову про семикласників

      Укотре хочеться похвалитися досягненнями талановитої молоді, що навчається в 7-Б класі нашої гімназії. Цього разу мова піде про БОРОДАЙ АНАСТАСІЮ, яка досягає значних успіхів не лише в навчанні (дівчина є відмінницею), а й у музиці (відвідує музичну школу, грає на фортепіано) та живописі.

      Настя постійно бере участь у різноманітних конкурсах, фестивалях тощо. Ось і нещодавно вона демонструвала свій талант у конкурсі малюнків до Дня вчителя, що проходив під патронатом голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького. Усі учасники створювали макети вітальних листівок. Робота нашої гімназистки була гідно оцінена членами журі. Юна художниця отримала в подарунок альбом для малювання, а також їй доручили передати директору гімназії Орловській Н.В. виготовлену за ескізом  листівку переможниці з нагоди професійного свята.

      Пишаємося Настею і бажаємо їй і в подальшому яскравих перемог!

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.