ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» - переможці у 1-В класі!

Нещодавно пройшла Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок».

В ній брали участь учні 1-11их класів з усієї України. Наша гімназія також брала участь в цій олімпіаді. Учні 1-В класу теж спробували свої сили у категорії «Предмети початкової школи» та «Англійська мова»  і одержали свої перші перемоги.

Вітаємо із першим місцем Педь Романа у категорії «Англіська мова». Крім того, він потрапив у десятку кращих знавців англійської мови серед першокласників по всій Україні (8 місце). Також Рома здобув перше місце по місту у категорії «Предемети початкової школи».

Вітаємо і Дубовик Софійку, яка теж потрапила в п`ятірку переможців серед учнів гімназії в обох категоріях і зайняла почесне друге місце.

Хочеться тільки побажати всім учням і надалі виявляти таку ж наполегливість, ентузіазм та віру у свої сили. До нових перемог!

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.