ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

місто Полтава

І знову перемога!

І знову перемога! 👏👏👏
     Наші гімназисти посіли почесне 🥇місце у Фестивалі соціальної реклами від Полтавського університету економіки і торгівлі. 27 травня відбулося нагородження в університеті, де всі учасники отримали подарунки й сертифікати.
     Учні нашої гімназії продовжують брати участь у різних конкурсах та фестивалях. Нещодавно було проведено Полтавський молодіжний фестиваль реклами. Організаторами цього дійства стали викладачі Полтавського університету економіки й торгівлі. Умовою конкурсу є створення короткої соціальної реклами, у якій висвітлюються певні соціальні проблеми:
✅екологічна безпека товарів і довкілля;
✅соціальна відповідальність та захист прав і свобод;
✅соціально-економічні норми суспільства;
✅антидискримінаційні погляди в суспільстві;
✅соціальні проблеми суспільства тощо.
      Від нашої гімназії в конкурсі взяли участь 3 команди. Усі учасники наполегливо працювали над реалізацією проєкту. Перше місце у фестивалі посіла старша група: Михайло Сидоренко (9-Б), Максим Данилейко (9-А), Лілія Товстоган (10-А), Анастасія Дрозд та Вікторія Майстренко (10-Б). Вони відзняли ролик на актуальну тему гендерної рівності.
Також у фестивалі брала участь молодша група, яка стала лауреатом конкурсу. Учні створили соціальну рекламу на екологічну тематику.
      Врешті-решт учасники отримали багато позитивних емоцій під час роботи над відео. Участь у цьому фестивалі – це корисний досвід колективної проєктної діяльності.
      Далі буде…
Автор: Сидоренко Михайло, учень 9-Б класу.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977

Авторські права 2021 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.