Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 н.р.

Ваколюк Наталію, ученицю 11-А класу, за 3 місце на міській олімпіаді з історії України, учитель  Панкеєва Жанна Миколаївна та 2 місце з англійської мови, учитель Макаренко Світлана Володимирівна
Добровольську Анастасію, ученицю 10-А класу, за 3 місце на міській олімпіаді з історії України, учитель Рогачева Наталія Всеволодівна
Питомця Єгора, учня 9-А класу, за 3 місце на міській олімпіаді з історії України, учитель Мироненко Марина Ігорівна
Кіндія Павла, учня 8-Б класу, за 3 місце на міській олімпіадіз історії України, учитель Бондаренко Зоя Володимирівна
Кечеджі Наталію, ученицю 7-А класу, за 1 місце на міській олімпіаді з математики, учитель Шершньова Олена Анатоліївна,  3 місце місце на міській олімпіаді з німецької серед 8-х класів, учитель Ляшенко Оксана Василівна та 3 місце з фізики, учитель Магура Марина Доменіківна
Остапенка Андрія, учня 6-А класу, за 2 місце на міській олімпіаді з математики, учитель Рибальченко Валентина Вікторівна
Ваколюк Наталію, ученицю 11-А класу, за 3 місце на міській олімпіаді з німецької мови, учитель Ляшенко Оксана Василівна
Коломієць Юлію, ученицю 9-В класу, за 3 місце на міській олімпіад із німецької мови, учитель Горова Лілія Олександрівна
Іванову Наталію, ученицю 10-А класу за 3 місце на міській олімпіаді  з німецької мови, учитель Горова Лілія Олександрівна
 Лизенко Дарину, ученицю 7-А класу за 3 місце місце на міській олімпіаді з німецької серед 8-х класів, учитель Ляшенко Оксана Василівна та 1 місце на міській олімпіаді з українськї мови, учитель Коваль Надія Анатоліївна

Коваленко Діану, ученицю 10-Б класу, за 1 місце на міській олімпіаді з французької мови, учитель Мар'єнко Олена Олексіївна
Лукашевич Єлизавету, ученицю 10-Б класу, за 2 місце на міській олімпіаді з французької мови, учитель Мар'єнко Олена Олексіївна
Вітковську Анну, ученицю 9-А класу, за 2 місце на міській олімпіаді з французької мови, учитель Мар'єнко Олена Олексіївна
Мархай Неллі, ученицю 9-А класу, за 1 місце на міській олімпіаді з французької мови, учитель Максимова Тетяна Олександрівна
Кіндія Павла, учня 8-Б класу, за 3 місце на міській олімпіаді з географії, учитель Литвиненко Тамара Леонідівна
Добровольську Анастасію, ученицю 10-А класу, за 1 місце на міській олімпіаді з географії, учитель Литвиненко Тамара Леонідівна

Оскерко-Рославлєву Анну, ученицю 11-А класу, за 1 місце на міській олімпіаді з географії, учитель Литвиненко Тамара Леонідівна та 3 місце на міській олімпіаді з української мови, учитель Шостак Лариса Іванівна

Точилова Андрія, учня 8-Б класу, за 1 місце на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Чичкало Віталій Іванович

Андрієць Дар'ю, ученицю 8-Б класу, за  3 місце на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Гончарова Любов Михайлівна

Лісовську Вікторію, ученицю 8-А класу, за 3 місце на міській олімпіаді з української мови, учитель Манюненко Вікторія Петрівна 

Соляник Майю, ученицю 11-А класу, за 1 місце на міській олімпіаді з біології, учитель Плетньова Анна Василівна,     1 місце з російської мови, учитель Бойченко Людмила Анатоліївна та 3 місце з хімії, учитель Хурса Юлія Петріна

Кудрявцеву Валерію, ученицю 10-Б класу, за 3 місце на міській олімпіаді з біології, учитель Батюк Людмила Миколаївна

Реутова Едуарда, учня 8-Б класу, за 2 місце на міській олімпіаді з біології, учитель Плетньова Анна Василівна

Рубана Юрія, учня 11-А класу, за 1 місце на міській олімпіаді з інформаційних технологій та 2 місце з інформатики,  учитель Сидоренко Тетяна Василівна 

Мартиненко Діану, ученицю 9-А класу, за 3 місце на міській олімпіаді з правознавства, учитель Панкєєва Жанна Миколаївна

Прусову Маріанну, ученицю 10-Б класу, за 2 місце на міській олімпіаді з хімії, учитель Хурса Юлія Петріна, 1 місце з російської мови, учитель Оверчук Ірина Володимирівна та 2 місце з фізики, учитель Магура Марина Доменіківна 

Лифиренка Богдана, учня 11-А класу, за 3 місце на міській олімпіаді з хімії, учитель Хурса Юлія Петріна

Ткачука Даниїла, учня 9-г класу, за 3 місце на міській олімпіаді з російської мови, учитель Білокінь Антоніна Степанівна

 Вінницького Микиту, учня 11-А класу, за 2 місце на міській олімпіаді з англійської мови, учитель Макаренко Світлана Володимирівна

Капінос Мішель, ученицю 9-А класу, за 2 місце на міській олімпіаді з англійської мови, учитель Сова Олеся Олександрівна

Дрозд Дар'ю, ученицю 8-Б класу, за 3 місце на міській олімпіаді з англійської мови, учитель Богдан Лариса Віталіївна

 

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки