ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ, ЯКІ РЕАЛІЗУЮТЬСЯ У ГІМНАЗІЇ

Оновлення навчальних програм відбувається відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 № 1392, з урахуванням Державного стандарту початкової загальної освіти (Постанова Кабінету Міністрів України від 20. 04. 2011 № 462). Безпосередньо громадське обговорення на платформі EdEra та робота з оновлення програм виконується на виконання наказів Міністерства освіти і науки України № 52 від 13 січня 2017 р. і № 201 від 10 лютого 2017 р. У змісті навчальних програм основної школи послідовно впроваджено компетентнісний підхід, який відповідає стратегічному напрямку розвитку освіти в контексті положень «Нової української школи» (2016).

Оновлені програми, за якими працюють учителі-предметники в гімназії у 2018-2019 н.р.

Освітні програми на 2018-2019 н.р

Освітні програми I ступеня

Освітня програма II ступеня

Навчальні плани II ступеня

Освітня програма III ступеня (10 клас)

Освітня програма III ступеня (11 клас)

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГІМНАЗІЇ

Полтавська гімназія №13 – це сучасний навчальний заклад із більш ніж 40-річною історією.

Загальна площа усіх приміщень гімназії - 5054 м.кв. Основна будівля має 4 поверхи.

Зусиллями педагогів, учнів та їх батьків створено 50 затишних класних кімнат, серед яких 1 спеціалізований кабінет фізики, 1 кабінет хімії, кабінет біології, кабінет української мови та літератури, 3 спеціалізовані кабінети для вивчення іноземних мов, створено 2 кабінети інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій, де обладнано комп’ютерами 20 робочих місць учнів. Усі класні кімнати обладнані комп’ютерною технікою, яка об’єднана у локальну мережу гімназії. У 7 навчальних кабінетах встановлено мультимедійне обладнання, 2 з яких обладнані інтерактивними дошками. Бібіліотечний фонд гімназії налічує 47220 примірників, крім того бібліотека обладнана 2 сучасними ПК, 1 ноутбуком та багатофункціональним пристроєм. Всього у гімназії нараховується 90 персональних комп’ютерів, із яких 20 є застарілими, а 70 комп’ютерів, включаючи 21 ноутбук, активно використовуються у освітньому процесі. Забезпечено 100% необмежений доступ до мережі Інтернет із будь-якого ПК у гімназії.

У гімназії 4 майстерні для уроків трудового навчання (обслуговуюча праця та технології), 1 фізкультурна зала, є навчально-дослідна ділянка площею 50 арів.

Постійно функціонує у гімназії їдальня і буфет із гарячим харчуванням із числом посадкових місць – 150.

Для безперешкодного доступу людей з інвалідністю до будівлі гімназії прибудовано пандус.

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2018 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.