МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІЦЕЮ

Ліцей №13 "УСПІХ" – це сучасний навчальний заклад із більш ніж 40-річною історією.

Загальна площа усіх приміщень ліцею - 5054 м.кв. Основна будівля має 4 поверхи.

Зусиллями педагогів, учнів та їх батьків створено 50 затишних класних кімнат, серед яких 1 спеціалізований кабінет фізики, 1 сучасний, обладнаний інтерактивним обладнанням кабінет хімії, 1 кабінет математики із сучасним інтерактивним обладнанням, кабінет біології, кабінет української мови та літератури, 3 спеціалізовані кабінети для вивчення іноземних мов, створено 2 кабінети інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій, де обладнано комп’ютерами 20 робочих місць учнів. Усі класні кімнати обладнані комп’ютерною технікою, яка об’єднана у локальну мережу гімназії. У 27 навчальних кабінетах встановлено мультимедійне обладнання, 20 із яких обладнані інтерактивними комплексами. Бібіліотечний фонд гімназії налічує 47220 примірників, крім того бібліотека обладнана 2 сучасними ПК, 1 ноутбуком та багатофункціональним пристроєм. Всього у гімназії нараховується 168 персональних комп’ютерів, із яких 48 є застарілими, а 120 комп’ютерів, активно використовуються у освітньому процесі. Забезпечено 100% необмежений доступ до мережі Інтернет, дротовим та бездротовим способами.

У гімназії 4 майстерні для уроків трудового навчання (обслуговуюча праця та технології), 1 фізкультурна зала, є навчально-дослідна ділянка площею 50 арів.

Постійно функціонує у гімназії їдальня і буфет із гарячим харчуванням із числом посадкових місць – 150.

Для безперешкодного доступу людей з інвалідністю до будівлі гімназії прибудовано пандус.