Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Проект «Deutsch auf Tour“ розширює горизонти

       Навчальний рік завершується, і шкода, що зустрічі з мовними асистентами Гете Інституту у форматі Zoom-конференції також добігають кінця. І тому на останній урок Оксана Василівна вирішила запросити не старшокласників, а шестикласників, які також старанно оволодівають німецькою мовою. Цього разу Luise Witschel та Sebastian Lins підготували для учасників цікавий та пізнавальний квест «Пригодницька Європа», присвячений Дням Європи.
      Klasse! Super! Toll!” – емоції всіх шестикласників були однакові. Діти перевірили свої знання з географії, музики, побуту, кухні, поговорили про визначні місця та відомих людей Європи. І все це відбувалося в атмосфері доброзичливості, взаємоповаги, порозуміння. Родзинкою заходу стала можливість не лише поспілкуватися німецькою мовою, а й навіть помалювати та заспівати гімн Євросоюзу. Але не лише німцям вдалося здивувати нас! Виявилося, що Діма Передерій неперевершено грає на бандурі! І взагалі, пані Луізе Вічель була приємно здивована і похвалила учнів, сказавши, що вони всі мають рівень знань з німецької А1 та вище.
     Таким чином школярі не лише мали змогу отримати насолоду від спілкування, а й збагатити свій запас знань про Європу. Після такого змістовного уроку з носіями мови батьки подякували керівництво гімназії та вчителя німецької мови Ляшенко О.В. за можливість їх дітям взяти участь у цьому нестандартному заході. Це гарний приклад того, що навіть онлайн проекти можуть бути цікавими та якісними для молодших школярів. Сподіваємося, що і надалі продовжимо співробітництво з мовними асистентами Гете інституту та з нетерпінням очікуємо наступних зустрічей!

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProIdb01607702b

Запрошуємо на Digital Fest Національного університету імені Юрія Кондратюка

Запрошуємо на Digital Fest Національного університету імені Юрія Кондратюка  Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує Вас на Digital Fest, який відбудеться 16 травня 2020 року об 11.00 в онлайн режимі. 

1. Online-трансляція спілкування,запитання-відповіді відбудеться у додатку ZoomПриєднатися до зустрічі Zoom за посиланням https://zoom.us/j/93310633931?pwd=ditmZGdiSm5LaXVmM1oyUS9hNTRTZz09 ID зустрічі: 933 1063 3931 Пароль: 16052020 

2. Online-трансляція на Youtube-каналі«Полтавська політехніка»Переглянути за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCoNxvmDb-4fb1gjBZ1AEknA 

3. Програма заходу на офіційному сайті Національного університету імені Юрія КондратюкаПереглянути за посиланням https://nupp.edu.ua/page/digitalfest.html Підписуйтесь на сторінки Національного університету імені Юрія Кондратюка у соціальних мережахFacebook
https://www.facebook.com/poltava.polytechnic.edu
Instagram
https://www.instagram.com/poltntu/

Чекаємо саме на Вас!!! 

 

Несумні будні, або німецькомовний марафон продовжується!

     Школярам, які вивчають німецьку мову в Полтавській гімназії №13 шалено поталанило під час карантину, адже вони регулярно, крім звичайних уроків, раз у тиждень ще мають можливість практикувати свої навички в онлайн-конференції ZOOM з мовними асистентами в рамках проекту Deutsch auf Tour.
      Цього разу учні брали участь у захоплюючому квесті на знання Німеччини, її традицій та цікавих фактів.
Діти поділилися на дві команди : "Брокколі" та "Вовки". Протягом усієї дуелі " Брокколі" демонстрували свою обізнаність, але "Вовки" завершили гру на свою користь. Під час квесту учні змогли по iншому поглянути на німецькі традиції та були здивані цікавою новою інформацією. Наприклад, чи знали ви, що виявляється найулюбленіший напій німців - кава, а не пиво, як звикли думати більшість іноземців ?!
      Завершилася онлайн-конференція досить душевно, адже один з німецьких учителів зіграв на незвичному музичному інструменті та додав атмосферності чудовому уроку. Всі учасники залишилися переповнені емоціями і сподіваємося, що це лише початок, а далі буде ще цікавіше!

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId09f838d1ca

І знову привіт від любителів німецької мови

І знову привіт від любителів німецької мови/
Проект «Mit Deutsch auf Tour» в нашій гімназії №13 продовжується! Вже позаду 3 заняття по темі «Стрес, медитація та відпочинок», в яких приймають активну участь учні 10-В та 11-А класу.
Продуктивність, креатив, різносторонність – саме під таким гаслом проходять уроки з мовними асистентами Гете інституту. А сьогодні всі бажаючі старшокласники мали унікальну можливість не лише поспілкуватися онлайн у відео-конференції ZOOM із німцями, але і спробувати приготувати фірмову швабську страву «Käsespätzle». Тобто учні нашої гімназії не тільки вчаться під час карантину онлайн, а й відбулася перша спроба навіть готувати онлайн на майстер класі зі справжньої німецької кухні! Все було так доступно, детально, просто і наочно. Набір для даної страви виявився настільки простий, що більшості не потрібно було спеціально йти до магазину, так як використовувалися справжні українські інгредієнти.
Спочатку всі познайомилися в невимущеній атмосфері з мовними асистентами Патріком та Філіппом, які приділяли увагу кожному учню на уроці. Вони розповідали цікаві випадки з життя, шуткували та навіть співали. Упродовж усього майстер-класу вони відповідали на всілякі запитання, і окрім цього встигли також зіграти в цікаву інтерактивну гру "Знайди брехню". За час конференції учні дізналися з прекрасної відеопрезентації про інші німецькі страви ( тож зараз можна сміло братися за їх приготування!!!). Всі отримали масу незабутніх вражень і запропонували навчити німців готувати справжній український борщ.
В процес приготування цієї страви залучилися навіть деякі батьки, яким теж шалено стало цікаво. У ці сірі будні карантину усім бракує найголовнішого - це невимушеного спілкування та пізнання чогось нового! Ця конференція і стала яскравою фарбою цих буднів! Море позитиву, поліпшення знання іноземної мови і ще наприкінці смачна їжа зі всією родиною! Спасибі усім організаторам і звичайно ж Оксані Василівні! Чекаємо наступної зустрічі з нетерпінням в наступний понеділок! А це буде квест на знання Німеччини, її традицій та цікавих фактів. Подивимося, чи гарно ми знаємо країнознавство?
Настя Карпова, Діана Топоркова

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId81519bfbf0

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2020 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.