Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Міжнародне співробітництво є одним із провідних напрямків діяльності нашої гімназії

      Міжнародне співробітництво є одним  із провідних напрямків   діяльності нашої гімназії. Завдяки цьому ми маємо можливість збагачувати  свій навчальний та науковий потенціал, обмінюватися досвідом  та  використовувати його, сприяти розповсюдженню у світі досягнень України.   20 вересня 2019  року у рамках реалізації міської програми «Про розвиток зв’язків територіальної громади міста Полтави з містами країн світу» на період 2015-2019 років та Програми партнерства міста Полтава з містами Фільдерштадт, Ляйнфельден-Ехтердінген та Остфільдерн Полтавська гімназія №13 гостинно відчинила двері школярам із Німеччини.   Приємно, що у   групі   школярів старших класів (9-10 клас) загальноосвітніх шкіл м.Полтава, які беруть участь у двосторонньому обміні у вересні-жовтні 2019року,  12 учнів з Полтавської гімназії №13.

      У актовій залі гостей привітала  господарка закладу пані Наталія Орловська, учні підготували концертну програму, яка завершилася  колективною справою. Символічною була висадка дерева дружби. Зустріч продовжилася екскурсією по гімназії, де німецькі школярі відвідали  уроки трудового навчання в 6-А та 10-В класах, завітали до найменших вихованців – початкової школи, зайшли на уроки хімії, живопису, захисту Вітчизни, української мови. На 3 уроці гості були запрошені на відкриті уроки з англійської мови ( 9-А клас  учитель Падалка І.С.) та французької мови ( 10-А учитель Мар’єнко Олена Олексіївна)

       Кульмінацією став  Всеукраїнський олімпійський урок, який розпочався виступом  спортсменів спортивної секції таеквон-до   «Сонсунквон».   Урок  був проведений у вигляді спортивного квесту та  завершився  флешмобом.  Команда німецьких школярів брала активну участь  у спортивних локаціях.   

       Зустріч пройшла в теплій, сердечній атмосфері.

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProIdb967b9b0c5

Pустріч з волонтером Корпусу Миру Ларрі Раффет

        19 вересня 2019 року  в Полтавській гімназії  №13  відбулася зустріч з волонтером Корпусу Миру Ларрі Раффеті ( 2015 – 2016) . Міжнародна співпраця – це  можливість для  учнів та вчителів дізнатися більше про світ, поспілкуватися з носіями мови. Знання англійської мови на конкурентному ринку праці – це  вже аксіома. У Полтавській гімназії створюються всі можливості  для опанування іноземними мовами, бо знання іноземних мов – це ключ до успіху в  сучасному світі. Учні , вчителі  та Ларрі  Раффеті були  раді знову цій зустрічі, поділилися спогадами, обговорили плани на майбутнє.  Діти підготували невеликий концерт, провели  вікторину. А потім запросили Ларрі на години спілкування. Приємно, що представник Корпусу Миру оцінив  спілкування англійською мовою наших учнів на  досить  гарному рівні.            Сподіваємось і на подальшу співпрацю з  учнями    штату Монтана    США.

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId4cebd80712

Софія … Прекрасна… із «8-Б»

        Уже неодноразово ми згадували про перемоги й досягнення талановитих учнів 8-Б класу нашої гімназії.

     І от знову випала нагода розповісти про юну красуню, відмінницю, активістку – Софію Лифиренко. Дівчина вже кілька років поспіль професійно займається східними танцями. Має велику кількість дипломів, грамот, кубків, медалей. Її скарбничка нагород минулими вихідними поповнилася ще кількома екземплярами.

       7-8 вересня цього року в Києві проходив щорічний фестиваль «Парад шкіл України», на якому свої вміння демонстрували представники різних шкіл східних танців з різних куточків рідної Батьківщини. Була на цьому конкурсі й наша Софія. Виступала вона із сольними номерами у відкритій лізі «Юніорів» у трьох номінаціях: «Межансе», «Шаабі» та «Імпровізація». Талановита полтавка підкорила всіх своїми запальними, феєричними, вражаючими танцями. І результат не змусив себе довго чекати. Софія здобула три абсолютних перемоги, в усіх номінаціях вона стала найкращою.

        Вітаємо нашу гімназистку з таким важливим досягненням і бажаємо юній зірочці яскравих перемог і в майбутньому .

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProIde38ba07f35

«FLEX- це круто!»

       Заряд позитиву, активності та безпосередньості сьогодні увірвався до актового залу нашої гімназії разом із трьома амбітними мовцями. Вони – молоді люди, досвіду яких можна позаздрити. Їм пощастило прожити у іншій країні цілий академічний рік. Саме вони вибороли у конкурентній боротьбі можливість поїхати до США та вчитися там, відпочивати та працювати, займатися волонтерством та пізнавати іншу культуру. І жодної таємниці чи складності у цьому немає. Цю інформацію  вони і донеси до цільової аудиторії – учнів 8-10 класів.

     Учениця 11-А класу Лизенко Дарина, Терещенко Віктор – наш гість із Запоріжжя та Бондаренко Богдан розповідали, презентували та щиро рекомендували взяти участь у програмі FLEX (Future Leaders Program) – програмі культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується Міністерством освіти і науки України.

     Їм вдалося пройти три відбірні тури, отримавши перемого над тисячами бажаючими з усієї України та отримати безкоштовне навчання у США (програма FLEX покривала всі витрати на проживання та проїзд, крім того студенти отримували стипендію).

     І сьогодні Дарина, Віктор і Богдан запрошують усіх, хто підходить за віком та рівнем знання мови, пройти цей шлях та отримати безцінний досвід навчання за кордоном. Адже досвід – це та річ, яку не купиш ні за які гроші

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId96258b43ed

Рух – це життя!

       Класик писав: «Рух – це життя. Гімнастика і праця на свіжому повітрі – найкраща гарантія здоров’я». Саме під таким гаслом відбулися сьогодні спортивні змагання між шостими класами на території 13 гімназії.

     У повітрі панував дух безмежного азарту та жаги до перемоги. Швидкі, спритні, вправні і несамовито активні хлопчики та дівчатка підкоряли нові вершини та показали командний дух у веселих естафетах. Хтось був швидший, хтось спритніший, комусь краще вдавалися вправи з м’ячем, комусь – з обручем.

      Слід зазначити, що до складу команди 6-В класу входило 9 дівчаток і тільки 1 хлопчик. Але амазонки боролися гідно і здобули 3 місце. Другим був 6-Г клас, 4 і 5 позицію поділили 6-Б та 6-Г класи.  Беззаперечним лідером змагань став 6-А клас, отримавши перемогу у більшості конкурсів. Але, попри результати, кожен учасник здобув свою маленьку перемогу та зрозумів, що наша сила у єдності.

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProIdfb005c26d5

«Голоси Енеєвих нащадків»

        9 вересня – день народження Івана Котляревського, видатного українського письменника, поета, драматурга, зачинателя сучасної української літератури, громадського діяча.

       Цього року в Полтаві відзначають 250-річницю з дня народження відомого земляка. Заплановано безліч мистецьких заходів з цієї нагоди. Одним із них є традиційне вручення міської щорічної дитячої літературної премії імені І.П. Котляревського. Відбулося свято на площі перед Білою Альтанкою саме 9 вересня. Були на заході, як і завжди, серед переможців і учні нашої гімназії: Казаріна Уляна та Лифиренко Софія (8-Б клас).

       Розпочалося яскраве дійство флешмобом виконання твору «Де  згода в сімействі» зведеним хором хорових колективів закладів мистецтва й освіти (серед  учасниць була ще  одна учениця 8-Б класу –  Криса Анастасія), аматорських хорових колективів міста.

       Цьогоріч на конкурс було подано близько 50 прозових і ліричних гумористичних творів. Визначено 18 переможців та додатково, за рекомендацією журі, відзначено 6 учнів, які отримали заохочувальні премії.

       Наші дівчата заслужено отримали свої нагороди:

       Казаріна Уляна посіла ІІІ місце (учитель Скоробогатова М.Д.);

       Лифиренко Софія здобула заохочувальну премію (учитель Манюненко В.П.).

       Переможців конкурсу привітав, нагородив Почесними грамотами виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошовими винагородами секретар Полтавської міської ради, в.о. міського голови Полтави Олександр Шамота.

       Вітаємо наших гімназисток із першими досягненнями в цьому навчальному році, бажаємо їм та їхнім педагогам натхнення, творчих злетів та нових перемог!

 

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId7544c081bc

«Гран-прі Нова Пошта напівмарафон 2019»

       У перший день осені в Полтаві вже вп’яте відбулося наймасштабніше спортивне  свято «Гран-прі Нова Пошта напівмарафон 2019», учасниками якого стали близько 4700 учасників не лише з Полтави і різних куточків України, а й із-за кордону. Професійні спортсмени та любителі спорту змагалися в таких дисциплінах: біг на дистанцію 21 км, 10 км, 5 км, 1 км та 1 миля. Учні та вчителі фізичного виховання Полтавської гімназії N13 вирішили долучитися до спортивного життя міста. Вони пробігли усі разом дистанцію 1 км та відчули командний дух. Наша гімназія пишається учнями, які підтримують своє фізичне здоров'я і навіть на вихідних не залишились осторонь свята. Дякуємо учням 6-Г класу (Мачула Людмила, Логачова Поліна, Макаришен Іван, Вішталенко Іван,  Вішталенко Софія), учням 6-Д класу (Жласі Даяна, Вакуленко Анастасія, Пермінов Євген, Сахно Данило, Яценишин Максим) та учню 4-Д класу (Гученко Владислав). Також ми вдячні учителям фізичного виховання Гученко Аллі Миколаївні і Романенко Владиславу Вікторовичу за те, що залучають дітей до таких заходів.
      До речі, випускники гімназії також долучилися до цього масштабного свята, вони стали волонтерами напівмарафону. Шалені враження, нових друзів та неповторний досвід отримали учениці 11-А класу Лукашенко Єлизавета, Лизенко Дарина і Бадула Анастасія.
           Чекаємо зустрічі з учасниками напівмарафону через рік!

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId40acbdad55

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.