Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Родинне свято у 2-А класі

      У світі багато чудес і дивовижних місць, але як би не було цікаво за сімома морями, людина завжди буде прагнути повернутися до свого домашнього вогнища, до своєї сім’ї. Всі скарби світу нізащо не зрівняти з ласкавими маминими обіймами, ніжним цілунком дружини і щасливою дитячою усмішкою. Є гарне прислів’я про те, що одну гілочку переламати легко, а ось коли вони зібрані в пучок — навряд чи. Ось так і з сім’єю. Разом куди легше протистояти життєвим негараздам, знаходити виходи, боротися… А як солодко ділити перемоги з рідними людьми!

      З нагоди Дня сім’ї учні 2-А класу запросили батьків на «Родинне свято», щоб провести час у дружньому родинному колі, щоб ще раз нагадати, що сім’я – найважливіше, чим багата людина.

      Нехай і у вашій родині завжди панують любов, взаємодопомога і взаєморозуміння! Нехай сім’я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в біді.

 

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProIddd20f7eeb7

Вражаючий вікенд у Харкові

     На минулих вихідних, 11 травня, учні 7-Б класу разом зі своїм класним керівником Манюненко В.П. відвідали Харків. Діти побували в Ландау-центрі, де побачили багато різноманітних наукових винаходів і приладів, самостійно спробували «запустити ракету в космос», «викликати блискавку», прочитати зашифрований текст, відчути на собі ефект магнетизму та ще багато-багато іншого. Із захопленням і здивуванням розглядали семикласники все, що бачили перед очима.

   Потім відвідали планетарій. Там почули розповідь про небесні тіла, їх вплив на життя людей, переглянули відео про космонавтів, їхнє життя, досліди, що вони проводять, перебування їх у відкритому космосі.

    Після пізнавальної частини екскурсії настав час для розваг. Юні полтавці побували в парку Горького, де змогли насолодитися катанням на американських гірках, «Сюрпризі», побувати в кімнаті страху, посмакувати морозивом і отримати заряд адреналіну на інших «шалених атракціонах».

     Утомлені, але неймовірно задоволені й радісні поверталися діти додому. Цей вихідний вони запам’ятають надовго. 

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId4086c5827d

Здоров’я, мода, стиль

     15 травня поточного року відбулася четверта зустріч учнів 7-Б класу із представниками батьківського колективу в рамках проекту «Батьківський сторітеллінг». Цього разу до дітей завітала мама Вероніки Шкурат Юлія Володимирівна. Вона розповіла семикласникам про здоровий спосіб життя, моду , стиль сучасних підлітків. Теми нібито й не нові, але мама запропонувала нове трактування цих понять,підготувала цікаву відеопрезентацію, залучила молодь до цікавої дискусії.

     Завітала на зустріч Юлія Володимирівна не сама, а з учителем фізичної культури Приходьком Павлом Миколайовичем. Педагог, який останнім часом бере участь у багатьох різноманітних проектах, підготував для учнів досить цікавий матеріал. Нещодавно Павло Миколайович відвідав захід, організований благодійним фондом братів Кличків, і почув там багато корисної інформації. Про це він розповів своїм вихованцям. Також продемонстрував слайд-шоу про фізичні навантаження для підлітків, харчування, одяг тощо.

     Діти із захопленням брали участь у дебатах з учителем, кожен хотів висловити своє бачення конкретного питання. Зустріч промайнула швидко і залишила багато позитивних вражень та емоцій.

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId3eea773eb5

Хто зверху? Батьки чи діти

      15 травня – міжнародний День сім’ї. Традиційно, уже третій рік поспіль, збираються учні 7-Б класу разом зі своїми батьками в ошатній актовій залі гімназії на родинне свято. Цього року захід проходив у форматі гри «Хто зверху?» І для дітей, і для дорослих це була цілковита несподіванка, підготовлена класним керівником Манюненко В.П.

      Усі присутні із таким захватом поринули у змагання, що не відчувалася різниця між підлітками та їх батьками. Протягом основних десяти раундів гравці, об’єднані у дві команди, з’ясовували «Хто я?», готували «Смачне намисто», складали слова, визначали «Чоловік чи жінка?», демонстрували дефіле сучасного вбрання, запускали літачки та інше.

    Діти дарували батькам ліричні вірші, пісні, танцювальні композиції. Дорослі також не пасли задніх. Експромтом, з допомогою класного керівника, інсценували народну казку «Ріпка». На кінець свята традиційно діти запросили батьків на родинний танець.

     Веселі жарти, щирі посмішки, гарний настрій панували цього вечора в залі. Свято видалося неймовірно теплим, щирим, яскравим. Воно запам’ятається усім надовго.    

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProIdee694fe3f1

Які правила мусять виконували маленькі велосипедисти?

        Необхідність популяризації Правил дорожнього руху, особливо серед дітей, завжди є актуальною, адже цього вимагає саме життя. Як свідчить статистика, в Україні щоденно під колесами автомобілів гине одна дитина, а пошкоджень зазнає така кількість, яка могла б скласти цілий клас. Як правило, в дорожніх пригодах найчастіше страждають непідготовлені до життя, довірливі, недосвідчені або самовпевнені діти, які, зазвичай, жодного разу не знайомились з Правилами дорожнього руху. Безперечно, Правила дорожнього руху необхідно вивчати з дитинства. Ці знання допомагатимуть кожному уникнути неприємностей, які можуть трапитись на вулиці, а іноді й врятувати життя.

        Саме тому учні 2-А класу відправилися у віртуальну подорож. А подорожувати можна як за кермом транспортного засобу, так і на пасажирському сидінні. Та чи можна вирушити у подорож не знаючи, як поводитися на дорозі? Тому діти пригадали раніше вивчені Правила дорожнього руху. Оскільки серед учнів класу більшість має велосипеди, тож ознайомилися, які правила мусять виконували маленькі велосипедисти, адже вони також є учасниками дорожнього руху.

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProIded6d733e9c

2-Г про безпеку дорожнього руху

          11 травня 2019 р. у 2-Г класі був проведений захід у рамках тижня безпеки дорожнього руху.  Учні підготували цікаву інформацію, намалювали різні знаки та розповіли про них. Діти мали можливість  розповісти, що для них безпечний рух та як уникнути неприємної ситуації на дорозі. Під час уроку діти відгадували загадки та змогли знайти зайвий знак, який був запропонований в даному рядочку. Всі були зацікавлені поділилися знаннями одне з одними та дізналися для себе щось нове. Урок пройшов з користю для кожного!

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId68c81504fb

Бесіда інспектора поліції з учнями початкових класів в рамках «Тижня безпеки дорожнього руху»

      З 6 по 12 травня в Україні оголошено тиждень безпеки дорожнього руху. Його метою є привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед учнів та об’єднання зусиль задля зменшення кількості смертей і травм, адже в Україні найбільша смертність на дорогах з-поміж усіх європейських країн. В Україні лише за минулий рік сталося більше 150 тис. ДТП, в яких загинуло близко 3 500 людей і ще 31 тисяча травмованих.

      10 травня 2019 року бесіду з Безпеки дорожнього руху для учнів 1 – А, 1 – Д, 1 – Є та 2 – Г класів Полтавської гімназії № 13 провела Інспектор із зв’язків з громадськістю УПП у Полтавській області сержант поліції Кондратенко Аліна Андріївна, вона поглибила знання учнів у відповідній сфері, сприяла розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху, що сприяє попередженню дитячого травматизму на дорогах, та розвиває розуміння правил поводження в різних екстремальних ситуаціях, зокрема на вулиці і під час дороги до школи.

      На завершення, учні подякували Інспектору поліції за проведення бесіди, в ході якої вони дізналися багато нової і важливої інформації і яка в подальшому дасть можливість більш відповідально ставитися до питань власної безпеки.

      Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися Правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

 

 

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId2497977fc1

"Юний дослідник -2019!"

         Наука! Чи є слово, що найяскравіше доводить перемогу людської свідомості над усім всесвітом?! А все починається з малого!

     З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації 6 травня 2019 року в Полтавській гімназії №13 проведено черговий етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів початкової школи. Маленькі дослідники, титани юного розуму повідали нові простори наукових досліджень, занурили слухачів у безмежно цікавий світ.

     У конкурсі взяли участь  Осіпов Іван (3-Б), Харитонов Кирило (3-Г) та  Бухтова Олександра (4-Г). Значний вклад у дослідження юних науковців зробили керівники Мирось Н.В., Шипка Т.Ф., Полякова Л.Г..

      Всі роботи отримали схвальні відгуки членів комісії. Учасникам і науковим керівникам було вручено призи, грамоти та подяки.

      «Світло науки одне, і, якщо зробити його яскравішим в одному місці, воно стане яскравішим усюди». Айзек Азімов

View this photo set on Flickr
View the embedded image gallery online at:
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProIdd1dd950749

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.