Останній перший дзвоник

Останній перший дзвоник? Як таке може статися? - запитаєте ви. -  Чи може першій дзвоник одночасно бути останнім?» Але  учням 11-А класу Полтавської гімназії №13 усе зрозуміло. Першого вересня для них востаннє пролунав перший дзвоник. Отже, діти хвилювались та нервували. Таке урочисте свято та ще й відбувається не в традиційному форматі, а по–сучасному, у формі квесту! Тому Ларисі Іванівні (класному керівникові) доводилось підтримувати й підбадьорювати своїх вихованців. Одягнута у вишуканий національний одяг, вона казала їм напівпошепки: «Усе гаразд, любі, усе гаразд…» До речі, увесь клас був у вишиванках.     Молоді, красиві, амбітні – ось твоє майбутнє, Україно!
       Хотілось також зосередити увагу ще ось на чому. В 11-А 15 учнів, так- так 15, а не 14, як  було в минулому році: Пінько Даня, рік провчившись у музичному коледжі, повернувся до рідної гімназії, до рідного класу. Хлопець вчасно зрозумів, що гідно підготуватись до ЗНО можливо тільки за допомогою вчителів нашої гімназії.
       Після квесту на дітей чекала фотосесія, після якої Лариса Іванівна повела своїх улюбленців до свого класу на Урок миру.
       Тож побажаємо 11-А та їхньому класному керівникові терпіння, наснаги, порозуміння та удачі протягом такого складного навчального року!